reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Chyba dalam rade [emoji16]

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! Trzymam za Ciebie mocno kciuki!

mhsv3e5ez4n46979.png
 
@asia669 sliczny jest [emoji7]

Teczowa nasze maluchy ida "leb w leb" nawet z waga [emoji5]


@agatush jak ja Cie rozumiem,w sumie jak kazda z Dziewczyn tutaj..
Tez ciagle slysze tyle ze od tesciowej ze nie powinno sie kupowac nic przed porodem,zaraz ze jesli ma byc dobrze to bedzie i nie mam sie co martwic bo szukam sobie problemow.
I ja zamiast sie cieszyc ze juz tak daleko jestem,ze nic sie nie dzieje to sie pograzam,martwie kazdym kolejnym dniem.
Mysle czy po porodzie dam rade,boje sie ze beda probowac sie za bardzo wtracac i "probowac" wychowywac Szymonka.
Czuje ze przez to wszystko jestem coraz bardziej wykonczona psychicznie i nie wiem ile dam rade jeszcze. Czasami mam ochote sie spakowac i uciec..



 
reklama
Destino gratuluję widzisz pozytywnie podeszlaś do wszystkiego i oto cud, najwyższy czas żebyś mogła się cieszyć kropeczkiem któremu dasz życie,
@tęczowa89 dzięki bardzo za dobre chęci dobra duszyczko, ale nie będę Cię męczyć żebyś wysyłała mi metke bo już Sus zaangażowałam a ja i tak narazie nie mogę się starać
@nafoczka ja narazie swojej historii nie będę pisała bo jestem w zawieszeniu
 
Do góry