reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@nafoczka Kochana ja również opiszę swoją historię jak będę gotowa.
@mickey* Jestem na tym samym etapie zawieszenia zarówno modlitewnego jak i w kwestii dalszych starań . Sądzę, że u mnie dużą rolę odgrywają NK i cała reszta z nimi związana.
@czarna_mala "Ona dzieł boskich koroną." Maj miesiąc Maryi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Destino
Cieszę się bardzo !!!
Mówiłam ci, że cuda się zdażają wbrew opinii najlepszych specjalistów .
Mickey
Ja bym na twoim miejscu wlewów nie przerywała tylko brała raz na miesiąc .
Nie zaszkodzi a może pomóc
Paczuszka dla ciebie wysłana .
Masz prawie dwa całe opakowania

Avita
Dziękuję za info ze spasmoliną ,
Poproszę o receptę we czwrartek u gina .Jaka u ciebie sytuacja ?????
Jesteś jeszcze w szpitalu ???

Tęczowa
Synuś wygląda już jak duży donoszony szkrab ..Śliczny jest .

Agatush
Mam tak samo jak ty .....
Zamiast cieszyć sie ciążą to ja się wciąż zamartwiam .
Boję sie przedwczesnego porodu i mam shizy z tego powodu .

Asiu
Cud malina ten twój syneczek
A chłopcy pomagają choć troszeczkę ?

Bertha
Kciuki zaciśnięte z całych sił .!!!!!!!

Beatka a jeżeli chodzi o twoje shizowanie to cóż ci mogę napisać .......przyszła kryska na matyska :p
 
Ostatnia edycja:
@czarna_mala "Ona dzieł boskich koroną." Maj miesiąc Maryi.
A ja jutro zaczynam część dziękczynną w Nowennie [emoji6] bałam się, że nie podołam ale jestem pozytywnie zaskoczona swoją organizacją dnia i wieczora pod względem odmawiania Nowenny [emoji4]

@teczowa89 śliczota, @asia669 piękny nunu, usuń sobie licznik w którym tyg ciązy jesteś bo już miałam Ci pisać że jesteś na wylocie :-D:-D:-D.
@czarna_mala gotowa na łapankę brzuszka??
Bećka niech synio @tęczowa89 jeszcze trochu posiedzi [emoji6] a ja na spokojnie przygotuję się do przejęcia brzusia [emoji1] póki co muszę zbadać ten LCT, nie wiem może we czwartek. Szkoda, że małż jest potrzebny do tego badania, bo we czwartek koniecznie musi być w pracy i trzeba znowu kombinować...ehh nikt nie mówił że będzie łatwo

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
czArna akurat jak w mordę strzelił, wyniki będziesz mieć w maju lub w czerwcu, wtedy możesz działać, Ja zdąże się rozpakować i hoops Ty będziesz w ciąży :)
 
@Destino cudowna wiadomość gratuluję i życzę dobrej nudnej ciąży

Dziewczyny dużo Was czytam ale na razie o sobie nie pisze bo u mnie ani diagnozy ani starań póki co.....
 
reklama
Beta 24,52, progesteron 16,96.

Dziewczyny tyle pieknych slow od was uslyszalam i tyle wsparcia dostalam bardzo, bardzo wszystkim dziekuje
@bea25ta, @nafoczka, @anetkruczek, @kas90, @czarna_mala, @bertha, @magda1208, @gabis, @burczus, @ovli22, @Marthi, @bentula, @Liluli, @Porzeczka1234, @matulkaa, @agathus, @tęczowa 89, @Kitki, @asia669, @mickey*, @susana, @bobasek, @magda82, @iveo, @Avita, @lamia, @doris, @tola[emoji131][emoji131][emoji131]. Wybaczcie jesli ktoras z was pominelam

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry