reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Tola
Napewno dopytam wnikliwie na następnej wizycie
A co u ciebie i dzieciaczków
Jak sie chowają ???
Może jakieś zdjątka ????
 
@susana moja córeczka miałam 40cm wazyła 960 g podobno obwiazana była pepowiną na szyji byla zdrowa mąż ja widział powiedział ze miała czarne włoski po mezu i ze byłam piękna ja jej nie widzałam byłam takim szoku ze myślałam ze zwariuje co tu mówić chciałam odejść razem z nią...
Gdy wróciła równowaga żałuje ze byłam tak niedoświadczona ze jej i siebie nie zbadałam od razu nie wierzę w tą pepowinę... a lekarze chcieli mnie mieć z głowy
Dlatego malina i badania sa dla mnie ważne w trakcie ciąży będę się cieszyć dopiero jak będę miała dziecko na rekach marzę o tym od dawna dlatego pobodnie jak @susana @nafoczka wybacz ale opiszę historię ale nie teraz jak urodzę obiecuję.
A ty mi dr Quinn sie tu nie nakrecaj po tym co napisałam dobrze ??? Może kup sobie asmag forte magnez jest dość dobry mnie na razie nic sie nie dzieje a mam skróconą tą szyjkę zabiegiem i od początku biorę luteine i ten magnez czasem nospe

@Avita kochana a powiedz właśnie czy ty nie możesz się tam do.maliny przemieścić jakoś podpytać pielęgniarkę albo polozna czy jest moze by się zgodził zobaczyć nogi albo mąż go niech zlokalizuje w szpitalu nie wiem jak ci pomóc
 
Ostatnia edycja:
@susana moja córeczka miałam 40cm wazyła 960 g podobno obwiazana była pepowiną na szyji byla zdrowa mąż ja widział powiedział ze miała czarne włoski po mezu i ze byłam piękna ja jej nie widzałam byłam takim szoku ze myślałam ze zwariuje co tu mówić chciałam odejść razem z nią...
Gdy wróciła równowaga żałuje ze byłam tak niedoświadczona ze jej i siebie nie zbadałam od razu nie wierzę w tą pepowinę... a lekarze chcieli mnie mieć z głowy
Dlatego malina i badania sa dla mnie ważne w trakcie ciąży będę się cieszyć dopiero jak będę miała dziecko na rekach marzę o tym od dawna dlatego pobodnie jak @susana @nafoczka wybacz ale opiszę historię ale nie teraz jak urodzę obiecuję.
A ty mi dr Quinn sie tu nie nakrecaj po tym co napisałam dobrze ??? Może kup sobie asmag forte magnez jest dość dobry mnie na razie nic sie nie dzieje a mam skróconą tą szyjkę zabiegiem i od początku biorę luteine i ten magnez czasem nospe

@Avita kochana a powiedz właśnie czy ty nie możesz się tam do.maliny przemieścić jakoś podpytać pielęgniarkę albo polozna czy jest moze by się zgodził zobaczyć nogi albo mąż go niech zlokalizuje w szpitalu nie wiem jak ci pomóc
Avita
Też tak myśle jak Porzeczka
Niech Malina do Ciebie przyjdzie.
W końcu sie u niego leczysz !!!!!!!!!

Porzeczka
Brak mi słów:(
Taka duża dziewczynka !!!!!!
Już więcej nie będę pytać ale napisz mi czy ona zmarła jeszcze w twoim brzuszku czy po narodzinach ???
Współczuję ci bardzo .:sad:
 
Ja na homocysteina brałam witaminy metulowane b12 B 6 kwas foliowy przez trzy miesiące wyniki poprawiły mis ie bardzo dobrze więc na chwilę obecną je odstawiłam. W tym samym czasie brałam cynk z Salem witamina E witamine D3 Jakoba żelazo. Teraz przed staraniami które rozpoczynam końcem maja biore acard meformine.
Gdzieś z dwa miesiące brałam colostrum - ale teraz już nie. W cyklu między 3 a 7 dniem lamette. Potwem od pozytywnego testu kwas foliowy b12 B 6 metalowe acard i clexan 0,4 ale ze względu na moją wagę 40 kg. Encorton i dufaston też chce brać :). Accofil jeszcze ma mi doktor podać ale nie wiem ok i kiedy.
 
@susana kochana ja leczyłam sie 8 miesięcy u psychiatry także potrafię o tym mówiąc juz tylko nie chcę was straszyć wiem ze każda z was się boi po takiej informacji ja też ale niestety to się zdarza. Córeczka zmarła w brzuszku może to dobrze nie bała się tak bardzo była z mamą.
@M@linka14 mnie Malinowski powiedział ze jak będzie krwawienie to odstawić acard clexan dalej brać
 
Tola
Napewno dopytam wnikliwie na następnej wizycie
A co u ciebie i dzieciaczków
Jak sie chowają ???
Może jakieś zdjątka ????
Dziewczyna co lezala ze mna na sali po cc brala do 31tc, Strawbelka tez cos do 31tc chyba. Ja tez do 31 tc.
U nas ok. Dzieciaki zdrowe. Cala trojeczka ma sie dobrze.
Nadal walcze z laktatorem i juz wprowadzam im jedzonko. Wiekszosc wizyt z tytułu wczesniactwa, trudnego porodu i potem dni po cc nam odpadla i wszystko ok jak dotad.
A tu moje dzieciaczki

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • DSC_0934.jpeg
    DSC_0934.jpeg
    48,2 KB · Wyświetleń: 112
Dziewczyna co lezala ze mna na sali po cc brala do 31tc, Strawbelka tez cos do 31tc chyba. Ja tez do 31 tc.
U nas ok. Dzieciaki zdrowe. Cala trojeczka ma sie dobrze.
Nadal walcze z laktatorem i juz wprowadzam im jedzonko. Wiekszosc wizyt z tytułu wczesniactwa, trudnego porodu i potem dni po cc nam odpadla i wszystko ok jak dotad.
A tu moje dzieciaczki

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
@Tola32 o Boże jakie słodziaki zakochałam się
 
reklama
@Porzeczka1234 @susana nie ma szansy na to żeby Malina mnie jutro zobaczył tu w szpitalu. Byłam u niego na oddziale i tak jutro od rana operuje a o 13.00 wychodzi do swojej przychodni. A już żeby do mnie przyszedł na inny oddział to nawet mowy nie ma!!!
Myślę że mnie przyjmie jak nic mi tu jutro nie powiedzą mądrego a kasy już tyle u niego zostawiłam że jedna wizyta wielkiej różnicy nie zrobi!!
@susana mnie na skurcze nospa średnio pomagała i Malina dał mi spasmoline (2-3 x dziennie)też działa rozkurczowo i to mi dopiero pomogło i duuuuużo magneb6.
 
Do góry