reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Mała79 to i ja poproszę wspomnieć o nas w modlitwie. Żeby malutki niebawem przyszedł na świat zdrowy. Bardzo się boję, bo jest malutki i na ostatnim usg pani dr wypatrzyła powiekszoną miedniczke w nerce. 19.04 kończymy 38 tc.

 
Ja trochę w krzakach, mała mniej się rusza i martwię się.
Od wczoraj bardzo leniwa się zrobiła, nawet po słodkim. Ale detektor idzie w ruch i nawet jak przyłoże rękę całkiem na dole to pik7anie serduszka czuje pod palcami ( gin mnie tego nauczył ) ale wieczorem i rano tak wariowala ze teraz dziwnie.Pewnie juz jej ciasno.
Zakupy do końca zrobione, tylko zostało kołyska, wózek i wanienka ,ale to po swietach. Jak będą już to się pochwalę. I wtedy mogę już rodzić. A jak to nastąpi to napewno pochwalę się moim cudem.:tak::tak::-) :)
 
A ja juz ostatni raz dodam,że to nie jest forum pt,MOJE PRZYJACIOLKI! Tylko forum pt,Poronienia nawykowe,leczenie immunologiczne. Wiec chyba to normalne ze jesli ktos tej pomocy potrzebuje bo nie znajdzie jej wsrod swoich znajomych,to szuka pomocy tutaj,ale wcale to nie znaczy ze wiaze sie z tym forum na zawsze,i musi sie dzielic swoimi prywatnymi sprawami,jesli ktos ma ochote to niech to robi. Przeciez kazdy ma swoje życie,znajomych,przyjaciół,ja nie oczekuję ze znajde tutaj bratnia duszę,bo nie o to mi chodzilo,ale liczę na pomoc jesli jej potrzebuję i zrozumienie w zwiazku z tym,nie zapominajmy po co tu jesteśmy!a przede wszystkim z wlasnej woli!

Sorki ale nie mogę się z tobą zgodzić to jest właśnie forum " przyjaźni " i " poronień " z tego co zanotowałam i obserwuje co się dzieje tutaj to wiem że dużo dziewczyn przeżywa to co się dzieje u innej , martwią się jedna o drugą , płaczą i modlą sie wspólne i nie chodzi o przypadkowe osoby ale takie które zawsze były , są i będą . Jak zauważyłam dużo osób spotyka się po za forum i maja kontakty nie tylko na forum Wiec jestem tego na 100 % pewna ze z stąd wypływają naprawdę wspaniałe znajomości i a może nawet przyjaźnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dajcie spokój cały dzień was podczytuje każda z nas ma inny stosunek do forum na pewno się lubimy wirtualnie czasem w realu ale sprzeczanie się czy ktoś pisze podczytuje po co nam to każdy zrobi taki tak jak uważa. Ja mam nadzieję ze u @fondie wszystko dobrze i z małą i z nią jeśli będzie chciała na pewno się do nas odezwie.

@kas90 dziewczyny ratujcie mam tak ogromne siniaki na brzuch co robię źle z tymi zastrzykami

@Czajak kochana myślę co u Ciebie
 
Witajcie dziewczyny czy moge do Was dolaczyc? Opowiem moja historie krotko mam za soba jedno poronienie oraz jedna ciaze pozamaciczna zachowany jajowid ale niesprawny:/ lekarz skierowal mnie na badania ana 1 ana 2 ana3 p/ciala tpo p /ciala antykardiolipidowe oraz immunofenotyp. Dzisiaj zadzwonil do mnie lekarz i powiedzial ze wyniki z immunofenotypu sa zle ze jedyna nadzieja zebym utrzymala i zaszla prawidlowo w ciaze to autoszczepionka tylko jest bardzo kosztowna koszt 6 tys:/ czy ktoras z Was miala takie cos robione albo widziala na forum dziewczyne ktorej to pomoglo? Glowa mnie strasznie rozbolala ze tez i mnoe to spotkalo ile jeszcze bede musiala zniesc:/ Chcialabym sie czegos wiecej dowiedziec szczegolnie ze macie doswiadczenie i jestescie skarbnica wiedzy.
Jesli bym mogla pomoc z zastrzykami to zmieniaj miejsca domyslam sie ze sa one w brzuch? Zbierz fałd skorny i wbijaj na wprost a po wyciagnieciu przyloz wacik wyloz szybko strzykawke i przycisnij tym gazikiem stosuj octaniseptu. Najpierw do odkazenia.
 
Dziewczyny dajcie spokój cały dzień was podczytuje każda z nas ma inny stosunek do forum na pewno się lubimy wirtualnie czasem w realu ale sprzeczanie się czy ktoś pisze podczytuje po co nam to każdy zrobi taki tak jak uważa. Ja mam nadzieję ze u @fondie wszystko dobrze i z małą i z nią jeśli będzie chciała na pewno się do nas odezwie.

@kas90 dziewczyny ratujcie mam tak ogromne siniaki na brzuch co robię źle z tymi zastrzykami

@Czajak kochana myślę co u Ciebie
Porzeczki nie stresuj się siniakami.... U mnie były na brzuch, przenioslam się na ramiona i jest to samo.....
 
Dziewczyny dajcie spokój cały dzień was podczytuje każda z nas ma inny stosunek do forum na pewno się lubimy wirtualnie czasem w realu ale sprzeczanie się czy ktoś pisze podczytuje po co nam to każdy zrobi taki tak jak uważa. Ja mam nadzieję ze u @fondie wszystko dobrze i z małą i z nią jeśli będzie chciała na pewno się do nas odezwie.

@kas90 dziewczyny ratujcie mam tak ogromne siniaki na brzuch co robię źle z tymi zastrzykami

@Czajak kochana myślę co u Ciebie

Spróbuj jak najwolniej wpuszczać zawartość (żeby nie pękały naczynka)i nie ściskać za mocno. Wybieraj też miejsca odleglejsze od poprzedniego zastrzyku.
Jak to nie pomoże, to nie wiem. Jaką masz dawkę? Ja 0,4.
Mnie też się czasem robią, nie wiem od czego to zależy.

Witaj @zosiak, ja nie miałam robionego takiego badania.
 
Ostatnia edycja:
Spróbuj jak najwolniej wpuszczać zawartość (żeby nie pękały naczynka)i nie ściskać za mocno. Wybieraj też miejsca odleglejsze od poprzedniego zastrzyku.
Jak to nie pomoże, to nie wiem.
Mnie też się czasem robią, nie wiem od czego to zależy.

Dziewczyny ja nie wiem jak wy to robicie !!
Te zastrzyki , ja chyba nie dam rady . Normalnie was podziwiam . Ja to chyba będę się cały dzień przygotowywać .

A można np lodem zimnym potrzeć skórę przed podaniem zastrzyku ? Takie zrobić sobie troszkę znieczulenie ? Przeszło by to ze nie za bardzo ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja nie wiem jak wy to robicie !!
Te zastrzyki , ja chyba nie dam rady . Normalnie was podziwiam . Ja to chyba będę się cały dzień przygotowywać .

A można np lodem zimnym potrzeć skórę przed podaniem zastrzyku ? Takie zrobić sobie troszkę znieczulenie ? Przeszło by to ze nie za bardzo ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tak samo, mnie robi mój mąż [emoji6] umarłabym jakbym sama musiała sobie zrobić zastrzyk, dlatego chylę czoła pielęgniarkom i położnym [emoji4]
 
Do góry