reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Motylek czy to ty jestes tym motylkiem co miala sie udac do bioenergoterapeuty? I zawsze pisala czesc co slychac i tyle ?
U kogos sie wkoncu leczysz ?
Dziewczyny ja zwariuje ten tydzien ostatni przed cc mala sie rusza jest ok. Ale 2stopien lozyska mialam w 22tc to raz a dwa nie ma acardu mala malo przybrala ...jak tonjest na koncoece dzieci juz sobie przybieraja albo waga stoi w miejscu ? Czemu.mnie nie chca ciac juz !!! Ja juz wszystki robie a mala nie chce wyjsc ciaza donoszona ja zawriuje najgorszy tydzien mojego zycia :(
Fondie, widocznie mała nie czuje się jeszcze zdecydowana na przyjście na świat [emoji2]. Wszystko będzie dobrze, nie panikuj [emoji12]

 
Fondie - na koncowce dzieci juz tak nie przybieraja. Poza tym wez pod uwage blad pomiaru na usg. Moj syn przy przyjeciu do szpitala na usg 3990 a urodzil sie dzien pozniej z waga 3710. Rodzilam troszke ponad 2tyg przed terminem.
Z corka 8 lat temu jeszcze lepszy numer bo we wtorek bylam na wizycie i waga 4600 a w czwartek mialam cc z powodu zbyt duzego plodu i corka sie urodzila z waga 3600[emoji54] takze i takie bledy sie zdarzaja. Ale corke rodzilam w 40tyg syna 2 tyg wczesniej a i tak wiekszy.
Lez kochana i zbieraj sily na przyszly tydzien. Wszystko bedzie dobrze.
A jak starsza corcia? Nie moze sie pewnie doczekac. Duza roznica wieku bedzie? U mnie jest 7lat wiec duzo ale milosc kwitnie[emoji173] jak dawid nie ma nastroju i wyje to czasami noszenie na rekach nie pomaga, zjawia sie siostra i jest usmiech od ucha do ucha
1489921346-aaaaaa.jpeg
 
Fondie - na koncowce dzieci juz tak nie przybieraja. Poza tym wez pod uwage blad pomiaru na usg. Moj syn przy przyjeciu do szpitala na usg 3990 a urodzil sie dzien pozniej z waga 3710. Rodzilam troszke ponad 2tyg przed terminem.
Z corka 8 lat temu jeszcze lepszy numer bo we wtorek bylam na wizycie i waga 4600 a w czwartek mialam cc z powodu zbyt duzego plodu i corka sie urodzila z waga 3600[emoji54] takze i takie bledy sie zdarzaja. Ale corke rodzilam w 40tyg syna 2 tyg wczesniej a i tak wiekszy.
Lez kochana i zbieraj sily na przyszly tydzien. Wszystko bedzie dobrze.
A jak starsza corcia? Nie moze sie pewnie doczekac. Duza roznica wieku bedzie? U mnie jest 7lat wiec duzo ale milosc kwitnie[emoji173] jak dawid nie ma nastroju i wyje to czasami noszenie na rekach nie pomaga, zjawia sie siostra i jest usmiech od ucha do ucha
1489921346-aaaaaa.jpeg
Też mi się wydaje, że mały bardzo reaguje jak chłopaków slyszy. Uaktywnia się wtedy pięknie. Śmieje się, że już chciałby się z nimi pobawić [emoji12]

 
Dziewczyny szukam pacjentek dr Lewandowskiego z warszawskiego nOvum. Ponoć przyjmuje przypadki beznadziejne. Czy która coś o nim słyszała?
 
reklama
witam się niedzielnie,
motylku gratuluje, już tak daleko jesteś, lekarz zalecił jakieś konkretne leczenie/leki?
pytanie mam do posiadaczek wysokich kom nk- słyszałyście że kom nk aktywuje podobno kwas acetylosalicylowy- czyli acard, aspiryna itp?
EvitaO czytałam coś nt Lewandowskiego na bocianie ale on chyba nie jest za szczepieniami tak?
 
Do góry