reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana gratuluje zdrowej córci. Spokojnej ciazy. Kciuki nadal zaciskam
Barczus ja podawalam sobie sama w domu intralipid.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@DorciaMamaOlka ja ostatnio robiłam ANA w Poznaniu w labolatorium przyszpitalnym (szpital na lutyckiej), płaciłam za to jakies 40zl, zrobili z marszu bo to badanie z krwi, ale czekałam 1,5 tyg na wyniki. Sa tez dostepne badania ANA 2 i 3, ale ja ich nie robiłam. ANA tez mi nikt nie zlecił z lekarzy... zrobiłam z własnej woli i zonk bo akurat wyszło mi dodatnie :/

@marzycielka ... mi tez, ale nic nie poradze ... :( przynajmniej wiem, ze Synuś nad nami czuwa... wiem, ze to był chłopiec a nie tak jak przy pierwszej stracie. Trzeba zyc dalej i walczyć o marzenia... :)


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
@kas90 to i tak ze zęby :D mój ciągle myl nogi i zmieniał skarpetki :D

PS brakuje mi w ocenach "buziaczka"
O na przykład @czarna_mala by dostała :*
00127.gif
 
@salsa 83 masz już wynik MLR
@EvitaO a ty zaczełaś już starania.
trzymam kcikuki za testujące @magda1208 ,@Porzeczka1234, @Czajak ,@bea25ta
@kas90 i @susana spokojnej ciąży


Tak my się już staramy - a teraz to czekamy, 8go mam termin@ i będę testować, nie mam za bardzo nadziei ale kto wie co się wydarzy. Dziś moja koleżanka odebrała pozytywną betę, też pacjentka Maliny. Mega się cieszę i bardzo jej kibicuje! Może do mnie się też los uśmiechnie..
 
reklama
Do góry