reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, mam pytanie, bo zapomniałam dopytać lekarza. Czy Acard odstawiamy stopniowo, czyli jedną tabletkę co drugi dzień, czy można odstawić z dnia na dzień?

@lamia, super bryka się szykuje.

@kas, Ty wiesz, że ja trzymam kciuki.

@fondie, super, że za miesiąc będziesz już tulić malutką!

Ogóle brzuszek mam mały jak na ten tydzień ciąży i kolejną ciążę. Największy miałam z najstarszym i wagę też największą. Z młodszym była już dieta cukrzycowa a tu metka a teraz dieta. Na szczęście cukry udaje się trzymać w ryzach. Byłam w poniedziałek na Oddziale popytać o te cukry i insulina nie jest wymagana.
W poniedziałek ostatnie prenatalne i zobaczymy ile klusek przytył.

Cały czas trzymam kciuki za Staraczki, w szczególności dwie Beatki i wierzę, że niebawem i one zaświecą na forum dwoma krechami. Kibicuje też wszystkim brzuchatkom, zarówno tym większym, jak i mniejszym. A za diagnozujące trzymam kciuki za trafną i szybką diagnozę. [emoji2]

ja wiem ze odstawia się acard ok 34 tc i od razu ,ale zobaczę jak mi będzie kazał gin
 
Marzycielko, na początku myslalam, ze serio w jakims spa jestes.

Madziu, na razie caly czas czysto, choć kazda wizyta w toalecie podnosi adrenalinę bardziej niz skok na bunge:p
No i cyce rosną, wkoncu nie będą takie male:D
Naprawdę jestem dobrej mysli. Umówilam się na pierwsze usg na 7 marca (moze byc za wczesnie na serduszko- wg OM to bedzie 5, 0 tyg., ale skoro tak mi kazala przyjechac, to się slucham). Na szczescie jak się mowi w rejestracji, ze pani doktor kazala przyjechac w danym dniu, to gdzies upychają, na 21.00 mnie zapisali.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@dżoł ja zanim umowilam się na histero zadzwoniłam do różnych szpitali i tylko w jednym można było w 1 dzień i tam też zrobiłam. W innych nawet 3 dni przetrzymywali...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry