reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Madziu, dopytaj Maliny, bo faktycznie może daje ci encorton na te kilka dni przed owulacją i koniec w 12dc. Może na jakies przeciwviala przeciw plemnikom?
A może chodzi o to, że od tych dni nieprzerwanie masz brać. Nie pomogę.

Ja w koncu encorton odstawiam w dniu @ od razu calosc jak kazała lekarka. Też mowila jak Przybycien, ze 10 mg mozna od razu. Więc juz staram się nie glowic, bo bym oszalala.
@nafoczka , ty tez odstawialas z dnia na dzien?
 
Ostatnia edycja:
kurcze porownujac z Waszymi zaleceniami od lekarzy to jestem troche przerazona moimi dawkami encortonu. przeważnie macie brac od konkretnego do konkr. dnia cyklu. a ja cały cykl....
z drugiej strony, immunolog i gin mi mowili ze sterydu sie nie odstawia z dnia na dzien i tego juz nie rozumiem, bo skoro macie brac powiedzmy ( w 30 dniowych cyklach) od 13dc-18 dc, to te 12 dni wg nie bierzecie. juz zglupiałam.
jedno wiem napewno, w ciagu 3 miesiecy brania 20mg (dziennie) non stop przytylam 5 kg ;-(
 
@Czajak Dziękuję za miłe słowo.
@Gabiś Dziękuję za odpowiedź.
Troszkę denerwuje mnie ten brak kontaktu z doktorem dzwonię do recepcji ale Panie same do końca nie wiedzą co powiedzieć doktor pewnie zabiegany . Kazały wysłać pytania drogą elektroniczną przekażą je Malinie i oddzwonią. Denerwuję się bo nie chciałabym niczego przeoczyć a tym bardziej pomylić. Do tego jak czytam wiadomości dziewczyn, którym szczepienia nie pomogły to zaczynam się bać.:(
magda1208
Ja myślę,że między 8 a 12 dniem cyklu najpóźniej zacząć brać. Na pewno nie odstawiać, bo to nie ma sensu brać steryd przez 5 dni.
Mi Paśnik kazał odstawić w dzień i jeden dzień po doszczepieniach jeśli uda się.
 
reklama
Dzieki dziewczyny. Moja ginekolog mowi, ze beda 2 dni. I ze wieczorem po zabiegu mnie wypuszcza do domu. Ja bede miec w Poznaniu na Polnej i zrobi mi ja moja ginekolog.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana a do jakiego ginekologa w Poznaniu chodzisz? Ja tez jestem z Poznania.


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
Do góry