reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

mała 79- ja po sczepieniach od męża nie zrobiłam mlr bo od razu miałam in vitro i nie zdążyłam, w ciążę zaszłam i doszczepiałam się w trakcie, jednak w 10 t.c. serduszko przestało bić i dopiero po zabiegu zrobiłam mlr i wyszło 0. Teraz pytanie, czy było wyższe , ale spadło po poronieniu, czy nic nie drgneło po szczepieniach...Zdecydowałam się na kolejną serię z dawcą i teraz czekam na 20 lutego na mlr kontrolne, oby teraz się udało. Skoro nie miałaś badania przed szczepieniami to skąd wiesz , że musisz się szczepić??

kwiatuszek- do Sachy nie ma teraz kolejek, bo ma innego lekarza, który szczepi, a on tylko konsultuje, niby przez to są terminy z dnia na dzień, ale ten , który szczepi nie ma pojęcia o temacie i nie odpowie nawet na najprostsze pytania i to jest trochę kłopotliwe
 
reklama
@Kwiatuszekk23, @Czajak dziękuję za informacje. Umówiłam się na konsultację na 1 marca, także termin oczekiwania jak najbardziej OK. Biorę pod uwagę wszystkie metody leczenia, ale nie ukrywam, że szczepienia budzą we mnie dużo wątpliwości. Na razie jeszcze jestem w trakcie badań, a wyniki są czasami dla mnie dużym zaskoczeniem. Czy spotkałyście się z bardzo wysoką prolaktyną a praktycznie żadnymi problemami w zajściu w ciążę?
Dziewczyny gratuluję wzrostu hamowania i udanych wizyt. Za wszystkie nieustannie trzymam mocno kciuki ;-)
@Kwiatuszekk23, @Czajak dziękuję za informacje. Umówiłam się na konsultację na 1 marca, także termin oczekiwania jak najbardziej OK. Biorę pod uwagę wszystkie metody leczenia, ale nie ukrywam, że szczepienia budzą we mnie dużo wątpliwości. Na razie jeszcze jestem w trakcie badań, a wyniki są czasami dla mnie dużym zaskoczeniem. Czy spotkałyście się z bardzo wysoką prolaktyną a praktycznie żadnymi problemami w zajściu w ciążę?
Dziewczyny gratuluję wzrostu hamowania i udanych wizyt. Za wszystkie nieustannie trzymam mocno kciuki ;-)
Kochana nie odpowiem na temat prolaktyny bo nie mam pojęcia może dziewczyny coś pomogą. Co do szczepień to pytałam kilku lekarzy i każdy twierdzi ze nie ma skutków ubocznych a ile w tym prawdy to nie wiem
 
@Czajak Ja mam rozpiskę jak dawkować 10mg - 8-12dc . Tylko nie wiem czy brać 8,9,10,11,12 i odstawić . Wznowić po pozytywnym teście czy brać od 8dc bez przerwy. Może jednak sama będę próbować s żeby Malina czegoś nie pomylił i odniósł się do mojej osoby .
Powinien dać tobie rozpiskę ja taką otrzymałam tylko nie dopytałam o ten encorton.
 
@Czajak Ja mam rozpiskę jak dawkować 10mg - 8-12dc . Tylko nie wiem czy brać 8,9,10,11,12 i odstawić . Wznowić po pozytywnym teście czy brać od 8dc bez przerwy. Może jednak sama będę próbować s żeby Malina czegoś nie pomylił i odniósł się do mojej osoby .
Powinien dać tobie rozpiskę ja taką otrzymałam tylko nie dopytałam o ten encorton.
Ja bym brała od 8 dnia i jeśli test byłby negatywny czy beta to wtedy bym pomału odstawila i kolejny cykl tak samo. Sterydu się raczej nie bierze kilka dni i nie wznawia tylko ważna ciągłość.
Ale to moje zdanie.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Czajak Ja mam rozpiskę jak dawkować 10mg - 8-12dc . Tylko nie wiem czy brać 8,9,10,11,12 i odstawić . Wznowić po pozytywnym teście czy brać od 8dc bez przerwy. Może jednak sama będę próbować s żeby Malina czegoś nie pomylił i odniósł się do mojej osoby .
Powinien dać tobie rozpiskę ja taką otrzymałam tylko nie dopytałam o ten encorton.
Aha no może masz rację żebyś miała pewność. Ja to rozumiem tak żeby brać od 8-12 i odstawić . Ale jak już pisałam mała moja wiedza na temat lekow:) powodzenia trzymam kciukii:)
 
@Czajak Dziękuję za miłe słowo.
@Gabiś Dziękuję za odpowiedź.
Troszkę denerwuje mnie ten brak kontaktu z doktorem dzwonię do recepcji ale Panie same do końca nie wiedzą co powiedzieć doktor pewnie zabiegany . Kazały wysłać pytania drogą elektroniczną przekażą je Malinie i oddzwonią. Denerwuję się bo nie chciałabym niczego przeoczyć a tym bardziej pomylić. Do tego jak czytam wiadomości dziewczyn, którym szczepienia nie pomogły to zaczynam się bać.:(
 
reklama
Do góry