reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@ovli22 na nk encorton i wlewy z intralipidu, czy cos jeszcze to nie wiem. ja wg immunologa zespolu antyfos. niby nie mam a gin karze brac acard 150mg dziennie i przepisal po poz. tescie clexane tylko ze 0.4ml. ocipiec z nimi idzie. nie wiadomo kogo sluchac.
Ale ty nie miałaś tocznia pozytywnego ???
 
Nie. Tylko w gornej granicy. Ale w normie


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
Nie. Tylko w gornej granicy. Ale w normie


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
Może powtórz
Bo to może być jeden z czynników zespołu antyfosfolipinowego .
 
Mi wyszły ostatnio komórki NK 47%
I zespół antykariolipowy pozytywny , mam powtórzyć te badanie w kwietniu i od maja mają mi wdrążyć leczenie .

Troszkę się martwię bo nie wiem czy tutaj w Anglii dobrze się mną zajmą .

Dziewczyny powiedzcie co ja powinnam brać w tym przypadku , tak żebym wiedziała o co mogę walczyć , żeby mi przepisali .
Dzieki


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Na Nk bierze się też colostrum ale to zawsze tylko wspomagacz :)
 
@Marthi ginekolog Beata Kubiaczyk.



Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom

Dzieki za informacje! Zadowolona z niej jestes? To ta co przyjmuje w med-art na Podolanach? Moj szef mi ja bardzo polecał...


---
27 lat, 2x poronienie w 12tc. Dwa aniołki (*)(*) [emoji22] w trakcie diagnozowania przyczyn...
Choruje na: autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, niedoczynność.
 
@xssenia to kamien z serca :) a jaka masz dawke? bo juz myslalam ze tylko ja jestem takim ciezkim przypadkiem :(

No i jestem w czarnej dupie. Nigdy nie dostane na ryczałt.


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone

dżol ja mam narazie 7.5mg, mała dawka ale jestem dość szczupła i ze wzg. na to że u mnie encorton bedzie przez wiekszość ciązy jeśli tylko uda się zajść i utrzymać.
A jeśli chodzi o twoje wyniki to kiepsko bo nie ma refundacji, ale z drugiej strony nie ma wad więc pośrednio jest powód do radości.
Ja z moich wad, które otrzymałam ostatnio na wynikach średnio się ucieszyłam :(
 
Witam Was dziewczyny,byłam dzisaj na cytologii,i lekarz stwierdził ze moge podkrwawiac,i rzeczywiście po godzinie mialam cała wkładkę zakrwawiona brudna krwia,teraz mniej,ale jednak jest,czy to jest calkiem normalne?prosze odpiszcie,nadmieniam ze zaraz po cytologii robil mi usg i było wszystko dobrze,ale i tak sie martwię. Pozdrowienia dla Wszystkich i Buziaki :-*
 
reklama
Witam Was dziewczyny,byłam dzisaj na cytologii,i lekarz stwierdził ze moge podkrwawiac,i rzeczywiście po godzinie mialam cała wkładkę zakrwawiona brudna krwia,teraz mniej,ale jednak jest,czy to jest calkiem normalne?prosze odpiszcie,nadmieniam ze zaraz po cytologii robil mi usg i było wszystko dobrze,ale i tak sie martwię. Pozdrowienia dla Wszystkich i Buziaki :-*

Skoro lekarz mówił że możesz podkrwawiać to normalne...

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry