reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny czy może macie podobny wynik albo wiecie coś więcej na temat
p/cial przeciw beta -2 glikoproteinie?
Wprawdzie byłam wtedy w ciąży gdy Malina mi to zlecił ale wynik w klasie IgM wynosił 50 przy normie do 20. W klasie IgG moj wynik 6,6.
Matko w 26 tyg? Porzeczka podłączam się do prośby Fondie, jesteś w stanie napisać coś więcej? To takie smutne, nawet sobie nie potrafię wyobrazić przez co przeszlas :( a może niepotrzebnie rozdrapywac rany może powinno się iść do przodu, dzielnie walczyć. W każdym razie pozdrawiam cieplutko.
ja mam przy normie 20 -200!! i wiem tylko ,że na to clexane dawka do wagi i jest to już trombofilia
 
Magda, sto lat:*
Szczerze Ci kibicuję :*:*
Magda nie znamy się bo ja dopiero jako nowicjuszka w kategorii przygarnij kropka do Was wołam ale z racji wieku (ja 38 wiosen) czuje jakoś ogromną potrzebę złożenia życzen spełnienia tego malutkiego szczęścia, które będzie się pięknie do Ciebie usmiechalo !!!
Również szczerze Ci kibicuje ;)
 
Bea25ta, Asia,Agatush - Dziękuję za Życzenia
Magda pędze i ja z życzeniami. Życzę Ci duzo zdrowia a reszta sama się ułoży :)

Maciejka witaj. I tak dużo wiesz jak na nowicjuszkę. Ja to dopiero bylam zielona :) u nas większość dziewczyn brała clexan ale to dlatego że lekarze tak proponowali, no chyba ze ma się uczulenie jak Fondie. Widzę że dodatkowy wątek juz przejrzałas :) super :*

Gabis skarbie czekamy :)

Kitki napisz jak tak maluszek. My przez ząbkowanie mamy tydzień na ćwiczenie bicepsow przez mamę :D a skalpel juz masz? :p

Asia opisz swoje leczenie na dodatkowy wątek bo potem mi poznikacie jak AgnieszkaP czy Tola (pozdrawiamy oczywiscie) :) a ty masz historie z IO!
i jeszcze parę co obiecalo :p a poza tym zachęcam was wszystkie.
Bertha jak u Ciebie kochana?

Ta dam... a tu był mój debiut... dacie wiary!?
https://www.babyboom.pl/forum/temat/poronienia-nawykowe-leczenie-immunologiczne.63659/page-521

Magda82, Alusia, Burczus gdzie się podziewacie? :*
 
Nafoczka , Maciejka - Dziękuję za Życzenia.
Maciejka nie przejmuj się ja to dopiero miałam mały zasób wiedzy bardo dużo dowiedziałam się od dziewczyn z forum . Dziewczyny poleciły mi Malinowskiego, obecnie jestem po trzecim szczepieniu.
 
reklama
Nafoczka ja tu ciągle jestem :) Podczytuje Was, ale nie mam o czym pisać.
Chwilowo to walcze z gilami mojego Towarzystwa. A że to upierdliwa choroba to Dzieciaczki zmierzłe- szczególnie Tomek :) Jak to z facetami. :) Mieliśmy iść na szczepienie i nie wyszło... I nie zapowiada się by się to w tym roku udało. Już drugi tygdzien mija a ja z glutociągiem i inhalatorem sie nie rozstaję. :(
A o to moje dzieciaczki :)
 

Załączniki

  • 100_7645.JPG
    100_7645.JPG
    267,7 KB · Wyświetleń: 109
  • 100_7628.JPG
    100_7628.JPG
    318,8 KB · Wyświetleń: 104
  • 100_7686.JPG
    100_7686.JPG
    177,4 KB · Wyświetleń: 113
Do góry