reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Fondi kochana nie chciałam Cię przestraszyć to była moja pierwsza ciążą nie miałam badań i leków. Nie poznaliśmy przyczyny. Mam mutacje hetero. u maliny test CBK i IMK.
Kochana ratują ale moja córka odeszła w brzuszku
Fondi pisałam o tym kilka razy juz ty nie bierz sobie do głowy u mnie tak miało być u Ciebie wcale nie będzie
 
reklama
Dziewczyny czy może macie podobny wynik albo wiecie coś więcej na temat
p/cial przeciw beta -2 glikoproteinie?
Wprawdzie byłam wtedy w ciąży gdy Malina mi to zlecił ale wynik w klasie IgM wynosił 50 przy normie do 20. W klasie IgG moj wynik 6,6.
Matko w 26 tyg? Porzeczka podłączam się do prośby Fondie, jesteś w stanie napisać coś więcej? To takie smutne, nawet sobie nie potrafię wyobrazić przez co przeszlas :( a może niepotrzebnie rozdrapywac rany może powinno się iść do przodu, dzielnie walczyć. W każdym razie pozdrawiam cieplutko.
 
Dziewczynki ja po wizycie. jak zwykle stres przed gabinetem,ale jest wszystko super. Z Usg 9+1tc.
Dostalam skierowanie na badania prenatalne [emoji5]

1481201496728.jpg





Destino ciezka decyzja przed Wami. ja nie mam kontaktu z zadnym chorym dzieckiem,wiec nie pomoge Jak nie zdecydujecie bedzie dobrze [emoji8]

Bertha czekamy na testowanie[emoji5][emoji5]

xnw43e3k256g9p2p.png
 

Załączniki

  • 1481201496728.jpg
    1481201496728.jpg
    44,1 KB · Wyświetleń: 461
Ostatnia edycja:
Maciejko, to badanie w kierunku zespołu antyfosfolipidowego.
Udało mi się tylko tyle ustalic, że w klasie IgM to zakrzepica tętnicza a IgG to żylna no to polacialam do pudełka po fraxi i sprawdzam, że owszem pomaga ale przy żylnej no to już nie wiem co o tym sądzić bo ja w drugiej brałam fraxi i nie pomogło :baffled:
A z tą zakrzepica to coś musi u mnie być bo latem strasznie puchną mi nogi i sporo mam pajączków a i moja Maminka i Babinka mają problemy z krążeniem choć na genetyce mialam badana zakrzepice i nie wyszło nic

To musi być cudowne uczucie zobaczyć takiego małego rozwijającego sie bobaska gratki Liluli :biggrin2:
 
Magda ni ładnie Ci ztym bukietem.

Liluli suuuper. Co zmieniała u siebie w tym podejściu powiesz??

Ja nie wiem jak przeżyje te wszystkie informacje nt ciąży u Lewandowski heh.
 
Kas Dziękuję za miłe słowo.
Bea25ta No cóż kochana nie każdy pięknie wygląda , zdjęcie zrobione z rana w łóżku bez makijażu . Chciałam podzielić się z wami tym małym szczęściem , za sprawą mojego męża. Dzisiaj kończę 37 lat leżę w łóżku po szczepieniu nie przespałam nocy płakałam bo bolą mnie ręce . Mąż stara się sprawić bym była szczęśliwa w ten dzień. Wszyscy życzą tego samego dzieciątka niby proste, a jednak trudne do osiągnięcia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry