reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Także myslę, że homocysteina bedzie tu trochę wyznacznikiem. Bo jak zła, to nawet jak lekarze pozwolą, to chcę zbić najpierw. Mam nadzieję, że moja dieta ma na to jakiś wpływ, bo od pół roku dbam o to,żeby jeść dużo rzeczy z tymi witaminami, ale wiadomo jak się to wchłaniało?
Tęczowa, od kiedy powinno się robić zastrzyki z heparyny? Ty masz ryczałt?
 
reklama
ja mam brać już w dniu kiedy wyjdzie test. test mam robić 10 dpo i ryczałtu nie mam niestety :/
Dziewczynki Ale dobre wiesci. Bardzo pozytywnie, oby to forum tak nam wszystkim sprzyjalo:) Ja w koncu zakupilam kwas foliowy z Solgara, czy to oznacza ze jest on metylowy? Nigdzie nie ma na nim informacji. Jem tez modulator homocysteiny. Czy Wy jeszcze jecie B12 i B6 z Solgara?
 
Dziewczynki Ale dobre wiesci. Bardzo pozytywnie, oby to forum tak nam wszystkim sprzyjalo:) Ja w koncu zakupilam kwas foliowy z Solgara, czy to oznacza ze jest on metylowy? Nigdzie nie ma na nim informacji. Jem tez modulator homocysteiny. Czy Wy jeszcze jecie B12 i B6 z Solgara?
Solgar sprzedaje też zwykły kwas foliowy. Ten metylowy to Metafolin.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry film na Polsacie " uprowadzona" polecam
Ogladalam wszystkie serie.
Potwierdzam jest swietny, no i ten aktor[emoji6]


Beri, solgar ma i zwykly i metylowany kwas foliowy. Zalezy jaki kupilas.

Dzol, z tym badaniem nk to nie do konca tak jest. Mi mowili zeby zrobic w 2 polowie cyklu, ale wiekszosc dziewczyn robila bez wzgledu na to ktory dzien cyklu to byl.
Poza tym jak bralam intralipid to juz nie badalam w 2 polowie cyklu tylko obojetnie jak wypadalo, wazne aby bylo min 10 dni po wlewie.
Mi sie dziwny wydaje ten Twoj lekarz. Ja nym na Twoim miejscu nie badala teraz nk bo to bez sensu, bo i tak je masz wysokie i musisz je juz teraz zbijac w dol. Wzielabym ze 3 intralipidy i dopiero potem powtorzyla nk zeby zobaczyc czy spadaja. Bez sensu ze Ci ten lekarz kazal to powtarzac, bo niby po co?
Jedyne co, to jak robilas w czasie owu, to przed miesiaczka wynik moze byc jeszcze wiekszy, ale nie wiem czy tak jest.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja juz po wizycie. Generalnie 160 zl wydane bez sensu. Nic sie nie dowiedzialam nowego, tylko to ze nk nie robi sie w dowolnym dc tylko 2-3 dni przed okresem. I zaluje ze meza wzielam ze soba do gabinetu bo tylko mnie zjebal ze sama robie badania diagnozujac sie na necie. Wiec kolejne 210zl musze na nk wydac. Bo tamte robilam w czasie owu. Poza powtorzeniem nk mam zrobic homocysteine, bialko c, wolne bialko s i jeszcze cos ( zdjecie w zal. bo nie wiem co to jest) i z wynikami spowtorem do niej. Jezeli nk mi wyjda ponizej 10 to juz do niej nie pojde.
1477336393-0dejd5.jpeg



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Fondie - super ze wszystko ok.

Straebelka - u Ciebie juz zaraz 30 tydz. Juz niedlugo meta. Powiem Ci ze moj synrk w 30 tyg wazyl 1800 i urodzil sie w 37 tyg z waga 3710[emoji2] takze gdybym nosila do konca to pewnie dibilby do 4kg.
Corka tez mala nie byla bo 3600 ale urodzona 2 dni przed terminem
 
Do góry