reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
To w styczniu fluidy pójdą do Ciebie, kas, pewnie też porzeczki :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Asiu kochana jesteś ze o mnie pamiętasz mam nadzieję na styczeń moze grudzień z Bożą pomocą aby się udało.

Fondi fajnie kochana cieszę się.

Bertha mi się też trochę brzydko ta dziurka w pepku zagoiła ale brzydko to wygląda np w ciąży jak brzuszek odstaje ale dla mnie nie ma to większego znaczenia.

Madziu to i za Ciebie trzymam kciuki za grudzień i za Kas i pewnie Czajak i za wszystkie starajace

Doris nafoczko kitki wspaniałe te wasze maluchy

Dzoł ja mojego rzadko biore ze sobą do gabinetu za bardzo panikuje zresztą szkodza mi go zawsze bo się później martwi o mnie nie spi a ja się martwię o niego ale na korytarzu zawsze na mnie czeka

Strawberko nie znam się zbyt dobrze na tsh

Destino trzymam za. Ciebie kciuki w sprawie Huberta na pewno emocje ogromne ściskam Cię
 
Fondi super gratulacje. Jakaś mnie depresja dopadła od weekendu słońce chyba jednak źle na mnie wplywa:( jestem na spacerze i myślę o was wszystkich o swoich i innych problemach troszkę mi się nazbierało . Mój to taki optymistą ale też się tak o mnie martwi ze juz wole mu nic nie mówić .
 
To w styczniu fluidy pójdą do Ciebie, kas, pewnie też porzeczki :-)

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Ej, ja bym chciała wczesniej, jeśli homocysteina będzie ok i lekarze pozwolą:D Dziś przyszły witaminki i zaczynam żreć. Jutro powinien być wynik homocysteiny, a w środę genetyk. Wtedy zapytam kiedy możemy zacząć starania. 8 listopada wizyta u mojej gin (czemu ona ma takie kolejki:( - zamówiłam już wizytę na grudzień i styczeń) i też czekam na opinię czy możemy.
Poza tym Asieńko super, ze badanie ok:*

Fondie, własnie, masz pomysł na imię?:D
 
Ostatnia edycja:
kas90 ja się tak piekliłam, bo szybko się chciałam starać i skończyło się to poronieniem..nie wiem czy powodem było to, że miałam za mało clexane czy za krótko brałam metylowe witaminy, bo chyba nie cały miesiąc, ale radzę Ci odczekać ...
 
Dlatego chcę dokładnie zapytać lekarzy. Wiadomo, jak trzeba, to poczekamy. A witaminki to od dawna już wcinam, tylko że metylowe formy tylko z femibionu. A to może być duża różnica metyle czy nie.
 
reklama
Do góry