reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dzień dobry :)
Piękne te Wasze pociechy, ale wiadomo faworyt jest jeden . Mój czarnooki ;) ( taka tam prywata :D )

dzięki Beatka, że o mnie pamiętasz ;). Czuwam sobie w krzakach i czytam cały czas
U mnie mój (nie)ulubiony czas, czyli czekanie i nadzieja, że tym starania się powiodły..Faszeruję się prochami, nacieram żelem i czeeekam :)
Dobrze, że chandra już sobie poszła, bo jak ją miałam to sama ze sobą się męczyła..masakra..byłam nie do życia
 
Dziewczyny, musi którejś się udać Czekam na trio: Bertha, Bea, Tęczowa! Jutro na różańcu ślę fluidy tylko do Was!
Reszta staraczek szykować się w kolejce!!!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
asia669 ja szykuję się na styczeń ze staraniami:) miesiąc urodzin:) a do tego czasu myślę,że będą szczepienia i reszta prochów...
 
Asia Ja chciałabym w grudniu zacząć to miesiąc moich urodzin i powstania firmy, ale muszę poczekać na wizytę 31.10. jakie będą wyniki badań i dalsze postępowanie.)
 
Ja mialam zszyta. Mozesz lupic takie plastry do pepka dla noworodkow i sprobowac to zlapac zkladajac ta skore tak zeby sie ladnie zroslo. Sa tez takie plastry do ran zamiast szwow zeby wlasnie tak zlapac ta skore jak przy szyciu. Nie wiem czy wiesz o co chodzi?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, kojarzę te plasterki, tylko ze ja to nie wiem nawet jak poskładać bo tam mi mięcho w jednym miejscu wystaje :( chyba to jednak zostawię jak jest... trudno, bedzie brzydki pepek, oby tylko sie nie papralo. Psikam octeniseptem.

Bertha ja nie miałam za pierwszym razem i na prawdę miałam to ładnie złożone skora do skory. Niestety drugim razem to już bleblucha. 2szwy które po wyciągnięciu uwidoczniły ze lewa z prawą się nie połączyły tylko jedna była wyżej ale teraz to nawet ładnie to wygląda.
Ok, czyli sa przypadki ze nie zszywają. Mi brzydko to wyglada.. wywinęlo sie to jakos i widać mięcho :( boje sie tego ruszać...
niech sie samo goi, trudno...

Dziewczyny, musi którejś się udać Czekam na trio: Bertha, Bea, Tęczowa! Jutro na różańcu ślę fluidy tylko do Was!
Reszta staraczek szykować się w kolejce!!!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
:* ja w listopadowym cyklu zaczynam działania!! :)

Wszystjo ok potwierdzona dziewczynka

Super!!! Imię wybrane?
 
Bertha jak to napisałaś to moja wyobraźnia poszybowała :/ dziwne, że tak to źle u Ciebie wygląda, może powinnaś pójść się skosultować, czy wszystko jest ok
 
reklama
Asia Ja chciałabym w grudniu zacząć to miesiąc moich urodzin i powstania firmy, ale muszę poczekać na wizytę 31.10. jakie będą wyniki badań i dalsze postępowanie.)
Ok. To takie świąteczne staranka. W grudniu fluidki do Ciebie Madziu :-)

U mnie też wszystko ok. Dzidziuś uparty nie chciał buzi pokazać zachęcany przez panią dr. CRL 8 cm. Siusiaka nie było, tylko kość ogonowa. Pani nie chcia wrożyć.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry