reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzol, nk nie trzeba robic na czczo[emoji1]

Ile mialas wczesniej nk? Chyba kolo 20 tak cos kojarze. Wiec nie wyjda Ci przed miesiaczka mniejsze, nigdy. Wyjda takie same albo wieksze.

Ja bym poszukala dobrego immunologa.
Mowila Ci ta immunolog jak i kiedy chce zbijac nk?

Nie pisze Ci tego zlosliwie, pisze po to zebys czasu nie tracila na lekarzy ktorzy sie na tym nie znaja. Bo chyba to ten lekarz co chce Ci zbijac nk jak jyz zajdziesz w ciaze.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak, nk mialam 20% . Nic nie mowila o leczeniu tylko ze one sie "podwyzszaja" w roznej fazie cyklu. Niby jest najlepsza w moim miescie. Ten co chce mi zbijac na poczatku ciazy to gin prywatny, wg tego na nfz nk sa w normie [emoji27]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, nk mialam 20% . Nic nie mowila o leczeniu tylko ze one sie "podwyzszaja" w roznej fazie cyklu. Niby jest najlepsza w moim miescie. Ten co chce mi zbijac na poczatku ciazy to gin prywatny, wg tego na nfz nk sa w normie [emoji27]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Aha.
Dzol, ale bez sensu ze kaze Ci powtarzac badanie jak i tak masz je za wysokie, a w 2 polowie cyklu moga byc tylko wyzsze. Napewno nie nizsze.
Nic Ci to powtorzenie badania nie wniesie, bo juz teraz musisz cos robic z tym nk.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki super wieści. Ludziki zdrowe, następne Laseczki szykują się na starania :) oby tak dalej.
Po drodze piękne buźki maluszków Doris, Nafoczki i Kitki.

Po spotkaniu w ośrodku adopcyjnym mam mieszane uczucia. Chyba nam się Hubercik wymyka. Jest dużo chętnych. Nie wiem czy się cieszyć czy płakać. Ogólnie uważają, że śmierć taty i możliwość zajścia w ciążę budzi wątpliwości. Czasem żałuję, że możemy go stracić. Czuje się jak w ciąży, gdy mój maluszek wymykał mi się z rąk. Chyba się za bardzo zaangażowałam.
Bea a sam Hubercik super. Taki uśmiechnięty. Tylko dużo pracy trzeba w niego włożyć. On trochę raczkuje. Tak bardzo potrzebuje domu i kogoś, kto będzie go po prostu kochał. W zasadzie to nam wszystkim w domu jest on bardzo potrzebny, a możemy tylko czekać...
Chyba my bardziej go potrzebujemy niż on nas... a może równie mocno...
 
Czesc dziewczyny :) dawno mnie tu nie bylo po ostatnim poronieniu.. musze sie wdrazyc od poczatku w to forum, bo Wy wiecie wszystko lepiej niz lekarze i to mnie zawsze podbudowywało i podtrzymywalo na duchu hihi :) mam 22 lata i chcialabym wznowic starania o dzidzie, tylko najpierw potrzebuje informacji jakie badania po 2 poronieniach moge zrobic, zeby w 100% byc przygotowana na kolejna ciaze i wiedziec jak sie z nia obchodzic :) dodam, ze mam niedoczynnosc tarczycy (uregulowana.. tsh wynosi obecnie 1,78) i hashimoto, anty TPO ponad 300.. pomozecie?! :)

Oczywiscie Trzymam kciuki za wszysykie staraczki!!! :) buziaki! :*


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strawbelka a moze ona chce zebym powtorzyla przed okresem zeby wiedziec czy ich nie ma 2 albo 3 razy wiecej i zeby wiedziec jaka dawka mnie leczyc.
 
Gosia witają. Nafoczka zrobiła wątek z badaniami zerknij tam jest wszystko. Począwszy od badań po lekarzy i przyjmowane leki. Powodzenia!

Super ze wczorajsze wizyty wszystkie udane :*

Beata :* Teczowa :* &&&

Ja wczoraj miałam brzuch jak kamień. Najadlam się w niedziel wieczorem pizzę i wczoraj miałam takie wzdęcia ze szok :errr: dopiero mi w nocy przeszło. Ale nospa poszła w ruch.
 
kwiatuszek od wzdecmozna miec napiecty brzuch? ty odczuwasz z eon twardy? ja mam zaparcia 3 dzien i nie mam juz sily do nich. Kwiartuszek ty juz odstawials encorton? kiedy?
 
reklama
Strawbelka a moze ona chce zebym powtorzyla przed okresem zeby wiedziec czy ich nie ma 2 albo 3 razy wiecej i zeby wiedziec jaka dawka mnie leczyc.
Nie wiem dzol, moze...ale az 2 razy wiecej to ich nie bedziesz miec, wydaje mi sie ze jak juz cos to troszke ponad 20.
Jak masz pieniadze to zrob jak kaze, ale ja osobiscie bym nie robila, bo i tak musisz brac juz teraz intralipid zeby zbijac nk, a czy bedziesz miala 20 czy 30 to i tak dostaniesz taka sama dawke.
W ciazy pewnie Ci dolozy encorton i tu tez pewnie dostaniesz 10 lub 15.
Ja bym powtorzyla po 3 intralipidach nk.

Zrob jak uwazasz, ja tylko chcialam Ci nakreslic jak to wyglada, decyzja oczywiscie nalezy do Ciebie[emoji6]

Dzol, moglas z nia pogadac, jak Ci chce zbijac nk i kiedy. Szkoda ze nie zapytalas.


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry