reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja tak na szybko bo padne z głodu.
Z dzidzia wszystko dobrze. Wszystkie parametry w normie. I będzie chłopak :) psychicznie już się nastawilam na corke :p
Ale nie ważne co, byle było zdrowe i szczęśliwie przyszło na świat!
Kwiatuszek wspaniale :)
Dziewczyki mam wyniki
Tsh-0,594
ft4-20,24 (12-22)
glukoza -88 (70-99)
Hemoglobina,hematokryt -poniżej normy .Co to znaczy? Anemia?
Lamia tak to anemia
Wlasnie wyszlam od gina. Powiedzial ze dobrze ze zrobilam mutacje mthfr ale oprocz tego by sie przydalo zbadac bialko s. Wiec jutro znowu do labo. Chcial przepisac encorton 0,1 ale powiedzial ze najpierw poczekamy na wyniki mutacji. Badania owszem,moga byc refundowane ale skierowanie na nie musi byc od hematologa.
I acard 75 to za malo i przepisal 150.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dżoł szczerze mówiąc to nawet nie słyszałam o takim encortonie? A za mutacje zapłaciłas naprawdę przyzwoicie.

Nafoczka, to dodam jeszcze kilka info: Ostatnio jedyne co zmieniło się u mnie, to to, że zaczęłam przyjmować wit. D3 i baaardzo dużo stresu w ostatnich 2 tygodniach miałam. Oprócz D3 i foliku na razie nie przyjmuję żadnych leków, grzybica już dawno wyleczona. Poroniłam w czerwcu, 1 cykl po poronieniu -32 dni (szczyt śluzu -18 dc), 2 cykl -31 dni (szczyt śluzu -17 dc), 3 cykl -30 dni (szczyt śluzu-16 dc). No i teraz jest 10 dzień cyklu i 2 dzień śluzu płodnego. Przed poronieniem szczyt śluzu w 13 lub 14 dniu, nigdy wczesniej(cykle ok 28 dni). Dodam, ze lekarka mówiła, że cykle w granicach 25-35 dni są w normie.
Kas uważam ze powinnaś poczekać na @ i zobaczyć czy faktycznie cykl ci się skróci tak jak dni plodne. Po jednym nic nie wydumamy a stres mogł tylko opóźnić. Mi tez tak dni plodne wypadaly ale przy stymula ji i 28dc. Potem jak dorwe kompa to wrzucę swój.
Cdn cyc :D
 
Lamia anemia a ile poniżej normy? Ja to samo mialam zapisał żelazo dodatkowo suplementacja, kiszonki najlepiej kiszony barszcz z buraka, niewiem co z herbata z pokrzyw bo ja też kupiłam ale odradzili mi chyba coś ze względu na ciśnienie że albo obniża albo podwyższa poczytaj.... W szpitalu diradzali mięso mięso mięso wołowe, chyba cielece, amarantus ooooo to ma dużo żelaza jedz gotuj sobie ja miałam taki sypki wrzucalamdo jogurtów zup, nie martw się na początku ciąży krew leci na łeb na szyję... Zdarza się tak często ;/ a mocz już badalas?
 
Żelazo łącz z witamina C lepiej się wchlania natomiast odczekać po zjedzeniu tabletki z wapniem i magnezem bo gorzej się wchłanial
Julia no tak walczyłam z anemia phi nadal walczę barszcz... Glony też mąka dużo żelaza,
Kwiatuszku bardzo Ci gratuluję!!!! Dokładnie oby było zdrowe i dobrze sobie w brzuszku siedziało ;));););
 
Kwiatuszek gratuluję.
Dziewczyny proszę was o podpowiedź w poniedziałek mam wizytę u Malinowskiego nie wiem co począć mąż dzisiaj jakoś sceptycznie nastawiony zupełnie nie wiem dlaczego . Nie wiem jak mu wytłumaczyć, że to dobry specjalista ,jakoś nie wierzy w jego możliwości pyta mnie czy wiem ilu kobietą pomógł czy nie wydamy pieniędzy na darmo i po co nam badanie męża ,że będziemy w tym samym miejscu. Uważa, że ta wizyta za dużo nam nie pomoże i pyta jaką mam pewność, że tylu kobietą pomógł. Zastanawia się czy nie lepiej byłoby pojechać do kliniki zapłodnienia pozaustrojowego i uniknąć ryzyka ,lub poszukać surrogatke żeby nie przechodzić tego lęku związanego z ciążą. Proszę was o podpowiedź co czynić.
 
magda wlasnie 10 minut temu sie dowiedzialam od znajomej ktora sie ze mna szczepila, po 3 probie i vitro pierwszy raz uslyszala 2 serduszka a jest po 13 latach staran wielu poronieniach i dwoch nie udanych in vitrach tylko malina jej pomogl:) a ja z radosci poczulam drgania w dole brzuszka nie wiem czy to dzidzia bo dopiero 12tc ale cos tam sie dzieje i wiara mi wrocila :)
jesli odrzucasz zarodka z powodu mrl to nawet in vitro ci nie pomoze.
 
reklama
Kwiatuszek gratuluję.
Dziewczyny proszę was o podpowiedź w poniedziałek mam wizytę u Malinowskiego nie wiem co począć mąż dzisiaj jakoś sceptycznie nastawiony zupełnie nie wiem dlaczego . Nie wiem jak mu wytłumaczyć, że to dobry specjalista ,jakoś nie wierzy w jego możliwości pyta mnie czy wiem ilu kobietą pomógł czy nie wydamy pieniędzy na darmo i po co nam badanie męża ,że będziemy w tym samym miejscu. Uważa, że ta wizyta za dużo nam nie pomoże i pyta jaką mam pewność, że tylu kobietą pomógł. Zastanawia się czy nie lepiej byłoby pojechać do kliniki zapłodnienia pozaustrojowego i uniknąć ryzyka ,lub poszukać surrogatke żeby nie przechodzić tego lęku związanego z ciążą. Proszę was o podpowiedź co czynić.
Magda, predzej Wam pomoze Malina niz in vitro.
Co z tego, ze np. zarodek sie zagniezdzi, jak nie bedziesz znala przyczyny poronien to tez mozesz stracic ciaze z in vitro. A skad pewnosc, ze jak wydasz 10 tys na in vitro to za pierwszym razem sie ono uda. In vitro to jak totolotek, a bez poznania przyczyn poronien nie warto do niego podchodzic.

Surogatki w Polsce chyba nie mozna.
Najblizej chyba w Czechach, a skad peenosc ze ona Was potem nie oszuka?
Na watku in vitro byla dziewczyna ktora zdecydowala sie na surogatke w Czechach i kobieta ich oszukala. Stracili kupe pieniedzy.

Ja bym na Twoim miejscu odrazu jechala do Maliny.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry