reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Super dzieki :) uspokoiłam się jesteście skarbnicą wiedzy:) śledzę wasze losy i strasznie się cieszę jak się tylu dziewczyna udaje zostać mamusiami. Trzymam za wszystkie kciuki bo wiem jak sama tego pragnę. Pomału was poznaje:) dziękiuje wszystkim jesteście dla mnie wsparciem
 
Asia669 diagnozy jeszcze nikt mi nie postawil
, jestem w trakcie badan caly czas. Za mutacje zaplacilam dzis 160.

Kas na recepcie mam encorton 1mg.

Gabis, fakt duzo , do tej pory bralam 75. Ale na recepcie wyraznie jest 0,15 g i on mi sam mowil ze to co teraz biore to za malo. Nie powiem mu przeciez ze drugi gin mi taka dawke zalecil. Moze po interpretacji moich wynikow stwierdzil ze to za malo.

Bea gin mi powiedzial ze jesli sie zapisze do gamety w gdyni to badania sa za darmo. Ale nie wiem jeszcze na czym to polega bo sprawdzalam na stronie ze wizyta kosztuje 180.

Mam juz 2 wyniki:
Wit B12: 192, norma 189- 883
Czas trombinowy:18, norma 16-21.

Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Gabiś acard to kwas acetylosalicylowy a acc to acetylocysteina.To całkiem inne substancje czynne i inne mają działanie,więc nie da się ich porównać.I tak brałam jednocześnie acc i polocard (to to samo co acard tylko jest tańszy).
 
Dziewczyki mam wyniki
Tsh-0,594
ft4-20,24 (12-22)
glukoza -88 (70-99)
Hemoglobina,hematokryt -poniżej normy .Co to znaczy? Anemia?
 
reklama
Do góry