reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny ;) witam was każda z osobna, ja siedzę w krzakach, nawet nie zdążyłam prześledzić postów wybaczcie, po tym antybiotyku mam chyba wszystkie skutki uboczne.... Wczoraj ból głowy rozsadzal mi czaszkę a dzisiaj gorycz zabija mój żołądek...
Mała mało się rusza i już wczoraj panikowalam, ale kopnela parę razy to się uspokoilam chodź od paru dni jest spokojniejsza... Pewnie od ty h leków...
Byłam 4 dni temu i było ok.. No nic poczekam zobaczę
Ktoś chyba pytał o termin 25.12 uroczo ;););)
Ehhhh oby do czwartku bo jestem jak śledź....
 
reklama
Dziewczynki dziś mam załamanie ,nie wiem ,może dlatego ,że dziś 13 ,a może dlatego ,że się naczytałam na forach ,że chyba nic z tego ,pozamaciczną można przechodzić bezobjawowo!! i beta też rośnie!!
Byłam w sobotę u 2 gina i widział coś? 2 mm ,napisał pęcherzyk i znak ?
Piszą ,że może być pseudopęcheżyk !! i u mnie pewnie tak jest!!
Tracę nadzieję przecież 4 tydz i 4 dz powinno być ciś widać ,a nie 2 mm?
Sory ,że truję ,ale jestem podłamana ,M nie chcę już gdakać .
nawet obiady wczoraj im zamroziłam jak do szpitala pojade :(
pachwiny co jakiś czas się odzywają . A dziś t w krzyżu boli lekko.
Nastawiam się na najgorsze ,tylko jak ja to przeżyje?? to była moja ostatnia szansa,M w życiu się nie zgodzi!!!! Eh ,szkoda gadać ..
 
Lamia, przy tak rosnącej becie to na pewno nie ciąża pozamaciczna. Pęcherzyk uwidacznia się z dnia na dzień a rośnie chyba ok 2 mm dziennie. Leć na usg do kogoś, na pewno się uspokoisz. To chyba teraz jedyne wyjście tak na szybko
 
Kwiatuszek jeszcze w ciąży jestem za lista :)
Doris 11tydzień to beszie tetno na detektorze ?
Lamia a nie chcesz iść dziś gdzies ? Beta jest bardzo wysoka dla spokoju tylko dla niego bo wiadomo nikt i tak już nic nie wysmysli.
Jak dla mnie powinno być ok ale strach rozumiem.
Riri jeju już w grudniu ale szybko
 
Pochwałę się w środę milam 9tydzień 6dzie a wczoraj czyli po 5dniach już 10tydzień 6dzień rośnie jak na drożdżach:) aha boję się wyników coombsa jutro idę robić. Powiedział giną że jak jakiś na k wwyjdzie konflikt to stracę ciążę a każdym innym mam się nie przejnkwac bo mam rh + ale to na k to jak wygraną w totka że będę mieć i on jej od 20lat nie widział.
A wogóle schidlam waze 54:/
 
Cześć,

wywołana przez Nafoczkę ( :-* ) daję znać, że żyję...
Weekend zwariowany, bo zgłupiałam na starość i zapisałam się do szkoły florystycznej. Zajęcia miałam w sobotę i niedzielę od 8 do 16tej...W dodatku taki upał....
Wczoraj wzięłam sobie urlop na telefon, bo źle się czułam, a dziś już oczywiście jakieś głupie komentarze. Mam ochotę pójść na zwolnienie ale bardzo się boję, bo wiecie...może być różnie i wtedy znowu wracaj i się tłumacz.....ech....życie i ciągłe wybory...wracam w krzaki.
Lamia - wszystko MUSI być ok. Masz tak piękną bętę, że pozazdrościć. Trzymam kciuki.

EDIT: Nastraszyłyście mnie tą homocysteiną....Ja mam 8,93 i nie biorę metyli oprócz kwasy zawartego w Femibionie :-(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak mnie lubicie to nie krzyczcie zaraz ale mogę się zająć stronka z początku ciąży. Napiszcie mi na priv pierwsze wyniki, progesteronu, tsh, bety i albo dzień cyklu albo dpo. Może termin porodu? Jak się boicie to uzupełnie później jak juz będziecie w mniejszym strachu a ja to uaktualnienie. Myślę że to się przyda bo ciągle padają pytania jaki był pierwszy progesteron czy beta i co tam wam wpadnie do glowy. Tam też możemy potem dawac fotki żeby nie robić przykrosci tym nuezaciazonym. Jeśli któraś z was wyraźnie nie chce pomóc dzieląc się wynikami to niech to tez napisze drukowanymi literami. To tylko pomysł :)

Gabis byłaś u doktorka?

Lamia skarbie nie czytaj juz. Ja tez czytałam o ZD i byłam załamana a jest tak cudownie ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki dziś mam załamanie ,nie wiem ,może dlatego ,że dziś 13 ,a może dlatego ,że się naczytałam na forach ,że chyba nic z tego ,pozamaciczną można przechodzić bezobjawowo!! i beta też rośnie!!
Byłam w sobotę u 2 gina i widział coś? 2 mm ,napisał pęcherzyk i znak ?
Piszą ,że może być pseudopęcheżyk !! i u mnie pewnie tak jest!!
Tracę nadzieję przecież 4 tydz i 4 dz powinno być ciś widać ,a nie 2 mm?
Sory ,że truję ,ale jestem podłamana ,M nie chcę już gdakać .
nawet obiady wczoraj im zamroziłam jak do szpitala pojade :(
pachwiny co jakiś czas się odzywają . A dziś t w krzyżu boli lekko.
Nastawiam się na najgorsze ,tylko jak ja to przeżyje?? to była moja ostatnia szansa,M w życiu się nie zgodzi!!!! Eh ,szkoda gadać ..
A jesteś po jakiejś diagnostyce? jaka jest Twoja historia? bo nie masz w stopce, a przepraszam,ale nie pamiętam...
 
Łamia przecież 2gin wykluczył pozamaciczna, przy takiej becie to nierealne.u mnie w 2ciazy pecherzyk się pokazał późno bo około 6tyg.
Miałam mega bóle jak na@od późnego wieczora,pół nocy nie spalam...
 
reklama
Do góry