reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Byłam na wizycie wszystko ok . Nadal nie wiadmo czemu plamie. Z om 10t2d z wielkości 10t6d więc jutro kończę jedynasty by wychodziło:)
Brykalo malenstwo oj piękny widok :)
Fondie napisz coś więcej ile ma maleństwo?crl? ja są dobre wiadomości to piszesz tak krótkie posty jakby to nie fondie pisała
Bentula skoro masz wysokie miano ANA no to też steryd jest zalecany,
 
reklama
4,02 cm ma . 26.09 mam prenatalne pokazywał mi nawwt nosek tak ładnie widać wszystko było:) macie usg dziś nie daje w 3d:)
 

Załączniki

  • 20160912_202828.jpg
    20160912_202828.jpg
    396,2 KB · Wyświetleń: 99
Porzeczka jeszcze troszkę szczepień i beszie git :) mnie jakoś nadal dziwnie w to wierzyć po starcie 5ciąż.
Wszystkim dziewczynom polecam szczepinia :)
 
reklama
Bentula, dokładnie. Najlepiej wyślij kogoś na poziom -1, żeby zajął kolejkę do pobrania krwi, a sama stań w kolejce do pokoju za szkłem z napisem Punkt badań odpłatnych (czy coś w tym stylu)obok stoiska "apteka". Tam wypełnisz formularz, ze chcesz dostać wyniki mailem. Jezeli będą pobierać też krew od męża, to weź jego dowód w razie czego. I potem z kwitkiem idziesz na -1.

Dżoł nie dostałaś wcześniej recepty na encorton? Nie mówił Ci od kiedy masz brac?

Fondie, gratulacje!!! Cudowny widok:)))))

Ja dzisiaj byłam u dermatologa z tą brodawką w pachwinie. Na początku nic nie znalazła więcej, ale w koncu wyszukała kilka maleńkich na jednej wardze sromowej (nie wiadomo czy to to samo co w pachwinie). Radzi mi to wyciąć i dać do badania histopatolog. żeby wiedzieć co to jest. Ale mówiła, że na nic niebezpiecznego to nie wygląda. Mówiła też, że histopatologia nie wykaże czy przyczyną jest hpv. Dodała też, że nie wie jaki to może mieć i czy w ogole ma wpływ na przebieg ciąży/poród. Ja czytałam, że może być problemem przy porodzie naturalnym (żeby nie zarazić dziecka).
I teraz nie wiem co robić, doradźcie. Czy oprócz wycięcia i histopatologii oraz cytologii u ginekologa zrobić dodatkowo testy na hpv. Fondie gdzie robiłaś? Drogie są? Jaki pakiet zrobić?
 
Do góry