reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kas ją robiłam w diagnostyce w 2011 było chyba koło 250zł ale nie pamiętam dawno było.
Dziewczyny wypiszcie proszę które są w ciąży bo ją już nie wiem
Lamia , paula(mickey), gabis, asia , dzol?

Poglubilam się ? Paula i lamia i dzol wiem co i jak a reszta ?
Agnieszka Pczy to już ?
Riri strawbelka jak malenstwa ile już mają ?
A dziewczyny co.mają iui ? Piszcie a co i lumi dawno jej nie było
 
reklama
Kas ją robiłam w diagnostyce w 2011 było chyba koło 250zł ale nie pamiętam dawno było.
Dziewczyny wypiszcie proszę które są w ciąży bo ją już nie wiem
Lamia , paula(mickey), gabis, asia , dzol?

Poglubilam się ? Paula i lamia i dzol wiem co i jak a reszta ?
Agnieszka Pczy to już ?
Riri strawbelka jak malenstwa ile już mają ?
A dziewczyny co.mają iui ? Piszcie a co i lumi dawno jej nie było
zobaczycie, jeszcze troche i wszystkie bedziemy :-D a ja bede najstarsza z Was i zmienie nick na Babuszka :p
 
Kas,wielkie dzieki :-* a dlaczego wspomnialas o mężu,on tez cos powinien zrobic?bo kiepsko to widze,On godzi sie na pewne rzeczy,zebym była szczęśliwa,bo i tak uważa ze co ma byc to będzie,ja oczywiscie jestem innego zdania,szczęściu czasami trzeba pomóc,niestety do Maliny nie pójdę,na to sie nie zgodzi,ale dzisaj powiedzialam Mu ze musze zrobic ta mutacje,witaminy zamowic
 
Kas,wielkie dzieki :-* a dlaczego wspomnialas o mężu,on tez cos powinien zrobic?bo kiepsko to widze,On godzi sie na pewne rzeczy,zebym była szczęśliwa,bo i tak uważa ze co ma byc to będzie,ja oczywiscie jestem innego zdania,szczęściu czasami trzeba pomóc,niestety do Maliny nie pójdę,na to sie nie zgodzi,ale dzisaj powiedzialam Mu ze musze zrobic ta mutacje,witaminy zamowic

Kariotypy robi się razem i allo-mlr.
 
Fondie dzidziol piękny. Kurde to u was sprzęt jak marzenie ;-)Mam nadzieje że lutke pchasz tam gdzie masz pchać?? :-p

Chyba jeszcze Julia w ciąży:-/ też się pogubilam jak dziewczyny nie pisza.

Agnieszka 707 pisz co u Ciebie,Avita hop hop Asia 669 bo się obrazę .
Arda pamiętam jeszcze o Tobie i ciumkam.
Lumia,liluli.

Tęczowa znam skad znam Twojegommęża ;-).

Wczoraj zaczelam 3tydz biegania i dziś muszę zainwestować w buty bo nogi mnie bola.Ale zakupy po telefonie o termin zabiegu wiecie jakie to dziwne?! Chce zabieg i starania ale Noe chce odkładać planów z ćwiczeniami i bieganoem wiec pewnie samo się poukładane że zabieg i dupa ....
 
Ostatnia edycja:
Witam się trzynastego [emoji75] [emoji256]

Magda, Nafoczka i dziewczyny, które biorą steryd o której godzinie bierzecie?brałyście?proszę o odp
czyli około 7 najlepiej jeść tak?
Susana o której brałaś steryd?
Tęczowa i o której brałaś?
Ja miałam ustawiony budzik na 6 i brałam o 6 "na śpiocha" (tabletkę, nie męża[emoji23]) ;)

Miki Mause tak się trzęsłam ze smiechu przez ten tekst o pochwie ze chyba masło ubilam w cycach :D
No właśnie tak myślałam, że Ty masz tam jakąś śmietanę kremówkę, bo Wikuś takie słodkie pućki ma [emoji7]

Byłam na wizycie wszystko ok . Nadal nie wiadmo czemu plamie. Z om 10t2d z wielkości 10t6d więc jutro kończę jedynasty by wychodziło:)
Brykalo malenstwo oj piękny widok :)
Śliczne masz te zdjęcia z usg [emoji173] staraj się nie stresować plamieniami, bo jak widzisz nie mają one negatywnego skutku :) ja myślę, że każda ciąża po naszych przejściach nie należy do łatwej i do takiej jak to widać na filmach i w reklamach, dla nas każdy dzień to walka z losem, ale w prędzej czy później każda z nas ją wygra bo dopóki walczymy jesteśmy zwyciężczyniami [emoji16]

Bentula, dokładnie. Najlepiej wyślij kogoś na poziom -1, żeby zajął kolejkę do pobrania krwi, a sama stań w kolejce do pokoju za szkłem z napisem Punkt badań odpłatnych (czy coś w tym stylu)obok stoiska "apteka". Tam wypełnisz formularz, ze chcesz dostać wyniki mailem. Jezeli będą pobierać też krew od męża, to weź jego dowód w razie czego. I potem z kwitkiem idziesz na -1.
Noo właśnie! Tęczowa "w tym prawo i w lewo" zapomniałam o dowodzie ;) hahah jak chciałam mlr zrobić to musiałam mieć dowód Tż ;) jak dobrze, że jeszcze jedna duszyczka czuwa nad tym co piszemy [emoji8]

zobaczycie, jeszcze troche i wszystkie bedziemy :-D a ja bede najstarsza z Was i zmienie nick na Babuszka :p
[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Kas,wielkie dzieki :-* a dlaczego wspomnialas o mężu,on tez cos powinien zrobic?bo kiepsko to widze,On godzi sie na pewne rzeczy,zebym była szczęśliwa,bo i tak uważa ze co ma byc to będzie,ja oczywiscie jestem innego zdania,szczęściu czasami trzeba pomóc,niestety do Maliny nie pójdę,na to sie nie zgodzi,ale dzisaj powiedzialam Mu ze musze zrobic ta mutacje,witaminy zamowic
Mój na szczęście nie reaguje na Malinę jak na jakiegoś alergena, ale u nas to chyba ja gorszy cykor jestem co do szczepień, jednak nie wykluczam ich jako deski ratunku :)

Fondie dzidziol piękny. Kurde to u was sprzęt jak marzenie ;-)Mam nadzieje że lutke pchasz tam gdzie masz pchać?? :-p

Chyba jeszcze Julia w ciąży:-/ też się pogubilam jak dziewczyny nie pisza.

Agnieszka 707 pisz co u Ciebie,Avita hop hop Asia 669 bo się obrazę .
Arda pamiętam jeszcze o Tobie i ciumkam.
Lumia,liluli.

Tęczowa znam skad znam Twojegommęża ;-).

Wczoraj zaczelam 3tydz biegania i dziś muszę zainwestować w buty bo nogi mnie bola.Ale zakupy po telefonie o termin zabiegu wiecie jakie to dziwne?! Chce zabieg i starania ale Noe chce odkładać planów z ćwiczeniami i bieganoem wiec pewnie samo się poukładane że zabieg i dupa ....
Eeee czasami życie lubi krzyżować plany. Ty sobie coś planujesz, a życie swoje :) znasz powiedzenie: "Chcesz rozsmieszyć Boga? Powiedz mu o swoich planach" :)


Miłego dnia Laseczki:
Doris Nafoczka Beatka AgnieszkaP Riri Julia Avita Strawbelka Susana Bertha Beri Bentula Fondie Lamia Asia Destino Magda Dżoł Kas Mickey Tęczowa Arda Liluli Gio i dla Wszystkich pozostałych niewymienionych [emoji8]



Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Bea tak :) po 5minutach dostałam z rana mega biegunki więc nie wiem czy nie wyszło wzzystko haah wieczorem było lepiej ale.plamienie takie samo gin te zstwierdzil że to nie od lutki ale kilka dni jeszcze tak wezmę i zobaczę.
 
Bea tak :) po 5minutach dostałam z rana mega biegunki więc nie wiem czy nie wyszło wzzystko haah wieczorem było lepiej ale.plamienie takie samo gin te zstwierdzil że to nie od lutki ale kilka dni jeszcze tak wezmę i zobaczę.
A Ty od czegoś konkretnie miewasz takie biegunki czy to nerwowe (ja mam na tle nerwowym biegunki [emoji55])

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Hej
Czarna Mała, dziękuję za pozdrowienia...chyba tylko Ty już o mnie pamiętasz! :tak::-p:rolleyes:

Nadrobiłam czytanie na szybko, bo jestem w domu od wczoraj na jeden dzień, dziś wracam nad jezioro, bo pogoda piękna, niestety już tylko z Maluchami, bo reszta już zostaje.
Jak wrócę do domu to będzie mnie na pewno więcej tutaj.
Co do ciążówek to jestem jak najbardziej za żeby zrobić jakąś listę, przynajmniej z ostatniego roku, to takie budujące dla nowych staraczek
Nafoczka, ja już po porodzie :-)
Następnie AgnieszkaP, Strawbelka, Julia, Riri, Asia669, Fondie, Lamia78, Gabiś, Paula(Mickey). Przepraszam jeśli kogoś pominęłam. Można by zrobić taką listę np. z datami porodu i początkowymi betami hcg oraz dniami cyklu. Może jest możliwość aby taki post przykleić, żeby na każdej stronce pokazywał się jako pierwszy.
No ale ktoś musiałby to zrobić...kto ma więcej czasu...
Co Wy na to?
 
Do góry