reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
No dobra idę dziś na usg o 15 - i czekam na wyrok!!!
To już 3 gin usg ma 3 d ,więc dobre , ale nadziei już nie mam:(
Witam Was kobitki .
Ja po imprezce dopiero się ogarnęłam i Was doczytałam .

Lamia ja miałam podobnie przy przedostatniej ciąży .Też podejżewałam pozamaciczną .
Kontroluj tylko na tą chwilę betę czy nie spada .Dziś u gina powinno już być widać pęcherzyk .
Trzymam za ciebie mocno kciuki .
Bądż dobrej myśli choć wiem że to trudne .
Fondie
Gratulacje .
Małe cudeńko ta dzidzia twoja .
 
Hej mam pytanie 2 tygodnie temu miałam robiona histeroskopie diagnostyczna wszystko było ok przestałam krwawic po paru dniach. W niedziele wspolzylam i dzisiaj mam lekkie krwawienie taka ciemna krwią napiszcie mi jak się ktoś orientuje czy to ok czy może coś się dzieje może za wcześnie zaczęliśmy? Nikt mnie w szpitalu nie poinformował kiedy mozna
 
Lamia trzymam kciuki!
Fondie olej plamienia jak z dzieckiem wszystko ok. Przeszłam przez to więc Ty tez dasz radę.
Czajak wydaje mi się, że za szybko zaczęłaś współżyć i dlatego to krwawienie.
 
Czajak ja wspolzylam chyba 5 dni po histeroskopii i laparoskopii też bo chciałam zajść ale plamień nie miałammmoże coś Ci się jeszcze oczyścilo przy napinaniu i wysiłku ;-).

Dzwonilam dziś do doktora na HSG myslalam że go popedze ale sprawdzil karty i karze czekać2 mies od ostatniego zzabiegu i spokój do października
 
reklama
Do góry