reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
piersi przestały boleć, brzuch mnie boli tak jak w 1 ciąży, nawet w 2 ciązy tak nie miałam nawet nie wiedziałam że obumarła bo nic nie czułam a od wczoraj boli i boli
 
Dzięki bo ja już wszystkie choroby świata sobie wymyślam nie boli mnie nic i to takie ciemne plamienie może faktycznie coś jeszcze zostalo bo jeśli w histeroskopi nic nie stwierdzono i usg tez ok to nic mi się nie powinno dziać jakieś infekcje czy coś
 
Ja też czekam na info ad Lamii!!!!

Fondie, ja słyszałam serduszko [emoji173] jakoś w 11 tc, mam zapisane kiedy dokładnie ale szukałam długo ok 15 minut

Czajak. Ja oo histeroskopii diagnostycznej krwawilam kilka godzin, gin mi mówił że taka histeroskopii nie jest przeciwwskazaniem do starań i można normalnie współżyc od razu
Sus, oj jak dobrze ze jesteś, od razu mi się buzią cieszy jak.Cie widzę na forum. Jeszczr rady. Avita. Strawbelki brak że starszej ekipy, bo Nafoczka i Bea piszą

Dziewczyny jak.z ta listą co ma.zrobic Nafoczka??? Kto jest za? Kto chętny aby podać dane?

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Ja też czekam na info ad Lamii!!!!

Fondie, ja słyszałam serduszko [emoji173] jakoś w 11 tc, mam zapisane kiedy dokładnie ale szukałam długo ok 15 minut

Czajak. Ja oo histeroskopii diagnostycznej krwawilam kilka godzin, gin mi mówił że taka histeroskopii nie jest przeciwwskazaniem do starań i można normalnie współżyc od razu
Sus, oj jak dobrze ze jesteś, od razu mi się buzią cieszy jak.Cie widzę na forum. Jeszczr rady. Avita. Strawbelki brak że starszej ekipy, bo Nafoczka i Bea piszą

Dziewczyny jak.z ta listą co ma.zrobic Nafoczka??? Kto jest za? Kto chętny aby podać dane?

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Ja jestem za. Ale to jest tylko dla tych co juz w ciazy [emoji8] a ja jeszcze nie wiem.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Dorisku .
Ucałuj Królewicza .

Ja jestem za tabelką chociaż w niej nie uczestnicze .hehe
Nafoczusiu tylko skąd ty czas na to znajdziesz???

Beatka
W jeżeli chodzi o fryzurę to brokaty ciągle w modzie .
Tylko mnie ciągle pęcherz boli a w posiewie moczu nic nie wychodzi .
Jak biore furagine jest oki ale jak odstawiam to wraca .Już od dw .tygodni mnie napiernicza .
Może jakiś wymaz zrobić ???
Przez to fryzura zaniedbana .

Lamia
Jak tam ???
 
Kochane moje, jeśli chodzi o nowy watek to już go utworzyłam na poronieniach. Pytanie brzmi
1. co w nim chcecie dokładnie (póki co są moje i Doris bety)
2. co wy na to aby watek był "zamknięty" tzn taki w którym tylko ja będę mogla wprowadzać informacje? czy otwarty dla każdego, przy czym boję się,że watek straci swój cel i się zaśmieci dodatkowymi dyskusjami?
 
reklama
Jestem perełki moje;)
pęcherzyk ma 1,2 cm ( w sobotę miał 2 mm) więc zadowolony ,ale na tą chwilę 50/50 że się uda ,ponieważ może to być pseudo pęcherzyk!! ,ale on takiej opcji nie bierze pod uwagę. Na ten czas każdej ciąży dał by 50/50!!!! póki nie widać zarodka i serduszka.
jajniki czyste bez zmian, tylko w prawym malutka torbiel i dlatego odczuwam kłucia.
kropek odpowiedni do wieku (5 tc i 1 dz)
mam przyjść za 2 tyg i nie panikować bo ''pierdolca ''dostanę -tak powiedział!!:-) :)
Ale trochę mnie znacie i tak na betę w czwartek i we wtorek do gina nr. 2 (ten był 3)
Gratulował mi ciąży ,mam brać wszystkie leki ,sam by mi dał po tylu niepowodzeniach.
Także lekarz zaje....., troszkę się uspokoiłam i co ? czekam teraz do czwartku ,potem do wtorku ,potem..........same wiecie.Dzięki za wsparcie jesteście WIELKIE ANIOŁECZKI !!!!
 
Do góry