reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Ale sobie dziś dogodziłam, zrobiłam sobie botwinkę zjadłam taką ciepłą aż cała mokra się zrobiłam tak mnie rozgrzało( mąż już nie może mnie rozgrzać więc pozostaje zupa:D) i mam ochotę na jakiś deser ze serkiem mascarpone...
a co Wikuś robi? Nafoczka ja Was podziwiam, mam na myśli Ciebie, Madzie, Doris macie maluszków, tyle roboty i jeszcze macie czas dla Nas, które czasem tak świrują, ach miło że Was mamy:p
 
reklama
Ale sobie dziś dogodziłam, zrobiłam sobie botwinkę zjadłam taką ciepłą aż cała mokra się zrobiłam tak mnie rozgrzało( mąż już nie może mnie rozgrzać więc pozostaje zupa:D) i mam ochotę na jakiś deser ze serkiem mascarpone...
a co Wikuś robi? Nafoczka ja Was podziwiam, mam na myśli Ciebie, Madzie, Doris macie maluszków, tyle roboty i jeszcze macie czas dla Nas, które czasem tak świrują, ach miło że Was mamy:p
Kochana ja pisze zawsze jak maly cycoli bo tak to nie mam kiedy :) od rana to już zrobilam pierogi, odkurzylam auto, pojechalam po mlodego, oberwalam maliny i upieklam biszkopt właśnie pod deser z serów maskarpone z wkładka malinowa. Mlody zje i jak pójdzie spać to dokończe ;) a wogole to wczoraj M. pozwolił mi rzucić w tesciowa golonka bo wiedziałam że będzie mruczec :D
Ps no i juz spi :)
 
Kochana ja pisze zawsze jak maly cycoli bo tak to nie mam kiedy :) od rana to już zrobilam pierogi, odkurzylam auto, pojechalam po mlodego, oberwalam maliny i upieklam biszkopt właśnie pod deser z serów maskarpone z wkładka malinowa. Mlody zje i jak pójdzie spać to dokończe ;) a wogole to wczoraj M. pozwolił mi rzucić w tesciowa golonka bo wiedziałam że będzie mruczec :D
Ps no i juz spi :)
Normalnie perfekcyjna Pani domu[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzwoniłam do szpitala i pigułka powiedziała ,że jeśli nic się nie dzieje to lepiej w poniedziałek przyjechać ,bo przez weekend i tak usg nie zrobią -pozostaje czekac do poniedziałku.

Dziś obdzwoniłam wszystkich prywatnych ginów i co ? dupa ....nie ma opcji na szybkie usg:mad:
Nafoczka - więc za twoją namową poleciałam na bete i ubłagałam ,żeby wynik był jutro (one już mnie tam kojarzą przez te ciągłe bety) i wynik jutro o 9 ;) Toż ty produktywna kobita jesteś SZACUN jak to moje chłopaki mówią:tak:

Magda 82 - dziś już tak od 14 pachwina nic a nic nie ciągnie ,więc się cieszę.
Gabiś beta piękna , dobrze że napisałaś ,że też tak masz -trochę się uspokoiłam.
Więc czekam jutro na betę i w poniedziałek do szpitala i wtedy dopiero się wszystko okaże :hmm:
 
Ale narobilyscie mi smaka tym deserem mmmmm.....
Nafoczka ale z ciebie rakieta.. No no chylę głowę ;););)
Dzięki za miłe słowa pocieszenia, też tak.mysle ze lepiej zjeść niż żeby się meczylo małe...
Tydzień 26 zaczynam w poniedziałek ;);)
Lamia trzymam kciuki!!!
Pozdrawiam was wszystkie!!! ;);)
 
A ja się objadłam penne ze szpinakiem i kurczakiem...i ledwo dycham...
W dodatku jakiś mały kot się do nas przybłąkał,siedzi na tarasie i miauczy w niebogłosy, chce wejść do domu, ale nasza kotka go ofuknęła i tyle.
Ovitrelle i Pregnyl to też zastrzyki? Są lepsze od Prolutexu?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja się objadłam penne ze szpinakiem i kurczakiem...i ledwo dycham...
W dodatku jakiś mały kot się do nas przybłąkał,siedzi na tarasie i miauczy w niebogłosy, chce wejść do domu, ale nasza kotka go ofuknęła i tyle.
Ovitrelle i Pregnyl to też zastrzyki? Są lepsze od Prolutexu?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Gabis ich nie da się porównać. Prolutex to progesteron zaś Ovitrele i pregnyl maja na celu wzmocnić ciałko żółte bo mają w sobie betę hcg.

Dzieki dziewczyn ale ja zawsze byłam motorkiem, życie mnie nauczylo i lubie to a i tak masy rzeczy nie umiem :) a wg "mamusi" to nic więc luzik :D

Teraz zbieram się do dentysty :/
 
Do góry