reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzieki dziewczyny za odpowiedz,Strawbelka prosze powiedz mi jeszcze,dlaczego wieczorem,bo nigdy wczesniej nie robilam tych testow,i myslalam ze trzeba rano,jak test ciazowy,czy dzisaj jest juz za pizno,bo bylam na wykopkach,i nie moglam wczesniej zrobic,Gabi więc wiesz co czuje,to straszne czuc sie tak bezsilnym,Bea 25ta jak dobrze pamietam,co to za badanie to Cla? :-*
Owulacyjne robi sie wieczorem, bo rano masz bardzo zageszczony mocz i moze wyjsc wynik falszywie dodatni.

Mozesz zrobic teraz test o ile w ciagu min. godziny nic nie pilas.

Zawsze najlepiej robic mniej wiecej o tej samej porze, ale jak nie mialas jak dzis zrobic to mozesz teraz zrobic. Testy powinno sie robic codziennie przez kilka dni, bo wtedy wplapiesz kiedy nastapi owu.

Testy mozesz robic zarowno o 19, jak i 22 czy nawet pozniej. Nie ma znaczenia, tylko zeby codziennie byly mniej wiecej o tej samej porze. Jak nie da sie zrobic o tej samej porze to moze byc kilka godzin roznicy, ale wazne zeby zrobic test.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny

lamia - :szok::szok::szok::szok::szok:
beta wypaśna, wiedziałam, że taka będzie :) Gratuluję i trzymam kciuki za pęcherzyk, bo on napewno się pojawi, nie może być inaczej :tak:
 
Witam dzewczynki.
Lamia wszystkie wierzymy ze będzie dobrze. Beta rośnie. Ja pecherzyk miałam szybko (może sprzęt był dobry u P.) Ale na serduszko u "szybkiej 100" czekalam długo także wiesz, konsultacja z innym lekarzem nie zaszkodzi. Ja na początku chodziłam do trzech :)

Riri niestety nie pomogę choć wydawało mi się ze miałam już wszystko. Musisz iść na kosultacje do specjalisty.

Kas ja bardzo polecam mierzenie tempki. Zresztą dobry lekarz i po wykresie może poznać co jest nie tak. Tak jak Bea pisze monitoring i mierzenie wskazuje ewentualne nieprawidłowości w owu.

Stesknione ciocie pozdrawiamy :*
 
Dzięki Nafoczka, mierzę temp. zawsze do trzech podwyższonych temperatur, żebym wiedziała, że już możemy się "przytulać", bo to nasza metoda zapobiegania;p Wszystkie składowe na wykresie są ok (lekarka potwierdziła), wykresy bardzo czytelne. Tylko w 1 cyklu po poronieniu długo temperatura nie mogła skoczyć, ale to ponoć normalne.
 
riri ja miałam ale nie w ciąży. bralam penicyline przez 14dni. ale jkabym jesteś w ciąży i nie masz jawnego zakażenia to nie wiem czy będą leczyć. chyba ze masz gorączkę i angine ropna na migdalach ją tak miałam non stop
 
A ja tylko chciałam się podzielić wiadomością od mojego endo na temat czy brać metforminę czy nie:

"Jeżeli dotychczas Pani ją stosowała to wydaje się wskazane jej kontynuowanie, jeśli nie to można rozpocząć jej pobieranie (ale w tym ostatnim przypadku z rozpoczęciem poczekałbym do 12 tygodnia ciąży)
Ostateczną decyzję o kontynuacji lub stosowaniu de novo metforminy powinna być podjęta po wnikliwej analizie wszystkich za i przeciw przez Panią i Pani lekarza ginekologa."
 
reklama
Do góry