reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny bardzo wam dziękuję za zainteresowanie i porady, byłam dziś u gina dał augmentin ale bardziej na objawy ból ucha nalot na migdałach, mam nadzieję ten antybiotyk nie zaszkodzi dziecku, a i dodatkowo pomoże
Co do samego paciora to nie ma się co martwić mały wzrost, i ponoć występuje często w jamie ustnej...
Uffff trochę kamień z serca szkoda tylko że maluszek antybiotyk będzie jadl z mamusia ;(
Lamia ja nie badalam bety przy tej ciąży pomyślałam co będzie to będzie zresztą lekarz jakoś nie miał na to parcia
Poszłam w 4tc i 1 dniu i nic nie było..
A potem w 5 t i 6 d i był pecherzyk..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki
Dziś od rana pobolewa mnie w prawej pachwinie.
Już zaczynam panikować i stwierdziłam ,że jutro rano jadę na ip .
Co ma być to będzie ,wolę szybciej wiedzieć ,a wczoraj przeleciałam wszystkie fora chyba i jutro (4t i 6 dz) już na pewno powinno być coś widać
Więc trzymajcie kciuki, odezwę się po usg.
 
Lamia gorzej by było gdyby podbrzusze bolało Cię po środku .A pachwina Cię ciągnie bo rozciągają się więzadła. Jest dobrze i tego się trzymaj .
Riri bardziej maleństwu zaszkodziłabyś gdybyś nie podjęła leczenia .A augmentin jest bezpieczny dla dziecka .
 
Dzięki Nafoczka, mierzę temp. zawsze do trzech podwyższonych temperatur, żebym wiedziała, że już możemy się "przytulać", bo to nasza metoda zapobiegania;p Wszystkie składowe na wykresie są ok (lekarka potwierdziła), wykresy bardzo czytelne. Tylko w 1 cyklu po poronieniu długo temperatura nie mogła skoczyć, ale to ponoć normalne.
Kas owu jest na skoku tempki czyli sex wskazany jest juz przed samym skokiem w doleczku :)
Hej dziewczyny bardzo wam dziękuję za zainteresowanie i porady, byłam dziś u gina dał augmentin ale bardziej na objawy ból ucha nalot na migdałach, mam nadzieję ten antybiotyk nie zaszkodzi dziecku, a i dodatkowo pomoże
Co do samego paciora to nie ma się co martwić mały wzrost, i ponoć występuje często w jamie ustnej...
Uffff trochę kamień z serca szkoda tylko że maluszek antybiotyk będzie jadl z mamusia ;(
Lamia ja nie badalam bety przy tej ciąży pomyślałam co będzie to będzie zresztą lekarz jakoś nie miał na to parcia
Poszłam w 4tc i 1 dniu i nic nie było..
A potem w 5 t i 6 d i był pecherzyk..
Riri ja miałam szkarlatyne i to też jest paciorkowiec coś jak angina i tez augumentin dostałam, teraz w połogu co byłam tez bo jest on bezpieczny dla dzidzi wiec spokojnie :D tylko probiotyk bierz.

Lamia kciuki są oczywiste, tylko kolejne badanie rozwieje twój strach wiec zrób je szybciutko bo szkoda stresu

Gabis rośnijcie dalej :) Paula ty tez ;) (chyba Paula zostaniesz juz ;)
 
Gabiś progesteron mógł by być wyższy ale Ty go bierzesz przecież. Może zwiększ dawkę.

Biorę Prolutex i Luteinę 100, ale może faktycznie zwiększę.
Chyba, że w badaniach ten sztuczny progesteron nie wychodzi.
Nie plamię, nie boli mnie brzuch, nie bolą plecy...

Lamia - jak pachwina to ok. Też mam takie ciągnięcia.
 
Luteina to naturalny progesteron i prolutex chyba też jak nie to mnie poprawcie i naturalny wychodzi w badaniach .Dupek jest syntetyczny i on nie wychodzi.I pogadaj z ginem o ovitrelle albo pregnylu żeby wspomóc ciałko żółte w produkcji progesteronu .Ja bralam pregnyl do 15 tygodnia .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Luteina to naturalny progesteron i prolutex chyba też jak nie to mnie poprawcie i naturalny wychodzi w badaniach .Dupek jest syntetyczny i on nie wychodzi.I pogadaj z ginem o ovitrelle albo pregnylu żeby wspomóc ciałko żółte w produkcji progesteronu .Ja bralam pregnyl do 15 tygodnia .
A ja Ovitrele . Kiedy jedziesz do P on na pewno zaradzi
 
Do góry