reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

dzoł ja dostałam miesiączki 25 dni po zakończeniu krwawienia po poronieniu. Ale trudno ocenić u ciebie, bo nie mierzysz temp. prawda?
 
reklama
Ja mialam stwierdzona trisomie 22 podczas badan. W moim przypadku to wlasnie koniecznosc badania kariotypow. Bo moze to byc wada dziedziczona ale nie musi. Co nie zmienia faktu, ze Ana 1 i 2 mam dodatnie. Tak jak napisala Paula maciez nie wykrywa translokacji.

Napisane na LG-K500n w aplikacji Forum BabyBoom
Marzycielka odnośnie wady Twojego maleństwa idziesz gdzieś lub byłaś na konsultacji?
 
Dzol ja dostałam taka kartkę od lekarza nie jest to żadna recepta nic raczej informacyjna karta i już Ci pisze co tam jest
Oboje z mężem zgłaszacie się na badania
Miano PC blokujacuch allo MLR,test cytotoksyczny
Pracownia typowania tkankowego - Zakład Immunologi klinicznej, instytut Pediatrii Prokocim 12 658 20 11 wew 1406 godz 7.30-8 wtorek,środa, czwartek
Wynik prawidłowy: procent hamowania >=44 czas oczekiwania na wynik ok 2 tyg
Jeśli wynik nieprawidłowy % hamowania <45 to żona
Ana1, ana 2 - badanie można wykonać :
6 tyg po jakimkolwiek zabiegu ( wyrwanie zęba, wycięcie znamiona) w tym przypadku po lyzeczkowaniu również
-3 tyg po zakończeniu infekcji
Nie wykonywać w trakcie infekcji
W przypadku gdy ana 2 dodatnio /słabo dodatnie / graniczne wykonać ana 3 zachowując identyczny odstęp przed badaniem
I tak pierwsze wynik wyszło 0,0% tam będą kontrolę takie napisane różne rzeczy ważne jest procent hamowania
Wynik testu ja miałam
100% martwych, 3% martwych - kontrola negatywna, surowica badana 3 %, mąż może hyc dawca
Że względu na 0 % zrobiłam ana 2 q tam wychodzi
Różne przeciwciała ujemne, dodatnie słabo ujemne, ja miałam przeciwciała przeciw okładzinom żołądka słabo dodatnie miano 1:100,typ ziarnisty wyszło słabo dodatnie więc zrobiłam Ana3
A tam już czarna magia ale wszędzie klasa 0 więc ujemne i z tym poszłam do Sachy i szczepionki, tyle mogę Ci pomóc, rozumiem cie ze masz kłopot bo ja miałam to samo.. Nie mogłam się w tym połapać poczytaj forum od początku, i na bocianie też są istotne info,...
Magda boli tak środek podbrzusza, aż promieniuje do ud... Ale jak Leżałam dziś cały dzień to puścilo.. Zobaczymy wieczorem dziękuję Wam za odpowiedź ;) trochę się martwię... ;(
 
Dziewczyny umówiłam się dzisiaj na wizytę do Malinowskiego na 26.09. może któraś z was wie jaki pakiet badań wchodzi w kwotę 6500 zł bo taką sumę podała mi Pani z informacji. Pytam bo jestem ciekawa czy w pakiecie tym są badania kariotypu, MRL bo ja tych badań nigdy nie robiłam. Pisałam wam wcześniej , że nie wiem też czy wszystko w porządku z naszymi genami . Boje się że wydam 6500 na badania i 300 na wizytę a nie będziemy mieli wiedzy na temat naszych genów.
 
Dziewczyny umówiłam się dzisiaj na wizytę do Malinowskiego na 26.09. może któraś z was wie jaki pakiet badań wchodzi w kwotę 6500 zł bo taką sumę podała mi Pani z informacji. Pytam bo jestem ciekawa czy w pakiecie tym są badania kariotypu, MRL bo ja tych badań nigdy nie robiłam. Pisałam wam wcześniej , że nie wiem też czy wszystko w porządku z naszymi genami . Boje się że wydam 6500 na badania i 300 na wizytę a nie będziemy mieli wiedzy na temat naszych genów.
magda ale niemartw sie bo na nfz masz jak cos po cow ydawac u maliny na kariotypy? jak mozes zmiec za darmo kiedys byly wklejane juz te badania ja jak nie zasne dzis wieczorem bo pogoda poduszkowa t ci wkleje te badania
 
reklama
Nie, nie mierze. Kazal odczekac jeden okres wiec grzecznie czekam. Moze dzis zrobie owulacyjny to cos pokaze.

Ja miarzę cały czas, bo stosujemy metodę objawowo-termiczną jako naturalne planowanie. Ale powiem ci, że ten pierwszy cykl był dziwny. Po zakończeniu śluzu płodnego, temperatura 6 dni nie mogła podskoczyć (zwykle 2 dni). Myślałam już, że będzie bezowulacyjny. Ten cykl już normalny.
 
Do góry