reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny umówiłam się dzisiaj na wizytę do Malinowskiego na 26.09. może któraś z was wie jaki pakiet badań wchodzi w kwotę 6500 zł bo taką sumę podała mi Pani z informacji. Pytam bo jestem ciekawa czy w pakiecie tym są badania kariotypu, MRL bo ja tych badań nigdy nie robiłam. Pisałam wam wcześniej , że nie wiem też czy wszystko w porządku z naszymi genami . Boje się że wydam 6500 na badania i 300 na wizytę a nie będziemy mieli wiedzy na temat naszych genów.
Madziu te badania za 6,5 tysia to bez mrl i kariotypow zróbcie sobie te badania przed wizytą prywatnie czy na nfz oczywiście mówię tu o kariotypach tak aby mieć te wyniki juz na wizytę i mozna się z prof umowic ze telefonicznie prof podejmie decyzję w sprawie szczepień tak było w moim przypadku i odpadła mi jedna wizyta w Łodzi ( tu myśl 300 zl w kieszeni i czas zaoszczędzony) i szybsze leczenie
 
Cześć dziewczyny!
Wczoraj wróciłam już z nadmorskich wojaży!! Jeszcze urlopik do końca tyg. i koniec wolnego!!! :(
Z tą moją koleżanką było całkiem spoko!! Ona ma 4-letnią córeczkę, śliczna jest!!!tak się kiedyś na nią zapatrzyłam że aż m tej mojej koleżanki powiedział że "chyba córka by mi się przydała a ja się leni zamiast działać".Gdyby on znał prawde....
Destimo pozdrawiam i życzę Ci jak najlepiej!! Poukładaj wszystko i wracaj do walki o dzidzie :)
Fondie ciesz się każdym dniem i nie myśl ciągle o
najgorszym. Zobaczysz że będzie dobrze:)
Riri Ty decydujesz, ale każdy ból to sygnał że coś się dzieje więc lepiej chyba to sprawdzić!!
Magda ja też jestem po szczepieniach u maliny. Za 6 tysi robi b.dużo badań. Ja tak jak fondie kariotypy już miałam zrobione wcześniej na nfz. O ile pamiętam to na wcześniejszych str. któraś z dziewczyn wymieniła wszystkie te badania.

U mnie "po staremu" tzn. cd starań. Ten cykl jestem bez clo bo czułam się po nim okropnie, za tyd. monit i zobacze czy jest chociaż jeden pęcherzyk!!
Jutro ide zrobić tsh, ft3 i ft4.
A w 7 d można zbadać jeszcze prolaktyne czy lepiej progesteron!!??Nigdy tego nie wiem!?

Beata Ty już jesteś w szpitalu czy dopiero w przyszłym tyg.!?!

Edit. Wśrõd badań nie ma na pewno mlr. Malina zleca mlr dopiero po serii 3 szczepień!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
czyli wiekszosc wypuszcza ja wroce do wypuszczania a siniaki takie same jak byly i uczuelnie takie samo nic to nie zmienia a wkurzaja mnie te babelki jak wpuszczam
 
Do góry