reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witajcie. Wlasnie jade na bete zeby sprawdzic czy dalej spada. Zastanawiam sie czy zrobic tez toxo. Jak myslicie? Nigdy tego nie badalam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny

Strawbelka - ;-) ;)

Avita - kciukam, żeby torbiele szybko odeszły w zapomnienie :)

nafoczka - Wikuś pięknie rośnie :)

dżoł - witaj na forum. Znajdziesz to dużo wsparcia. Trzymam kciuki, żeby jeden maluszek z Tobą został

Aniołkowa mama - witam. Przykra ta Twoja historia :(

Pozdrawiam wszystkie girlsy :D
 
Cześć Dziewczyny,
jestem po 2 poronieniach w przeciągu ostatniego pół roku. Drugiego Aniołka - Zosię straciłam 15 czerwca. Oba były na początku ciąży 7 - 9 tydzień. Przy drugim Aniołku zdecydowaliśmy się na badania genetyczne kosmówki. Wczoraj przyszły wyniki i trisomia 21. Czuję się jakbym poroniła 3 raz. Czy któraś z Was tak miała? Co dalej? Czy jest jakaś szansa na kolejną szczęśliwą ciążę? Do tej pory nie robiliśmy żadnych badań, a mam już niestety 37 wiosen.
Witam nowe dziewczyny,
Aniołkowa mamo w mojej 2 ciązy tez wyszła wada genetyczna, co prawda trisomia 16 chromosomu, ale wada letalna, myślę że u nas wszystkich u których występuje jakaś mutacja dzieciątka mają wady genetyczne:( napewno byłoby dobrze kompleksowo zrobić badania żebyś mogła podjąć kolejną próbę z przekonaniem że znasz przyczynę, napewno mutacje!!!a jeśli wyjdzie to przyjmujesz witaminki i będzie ok,

Avita torbielką nie martw się wchłonie szybciutko ja też miałam i poszłam na wizytę kontrolną i ani śladu już po niej nie było,

Burczuś co u Ciebie? jak się czujesz ?

u mnie jajca popękały :cool2:endometrium ładne także proszę o kciuki
Nafoczka, Doris buziaki dla waszych facecików
Pozdrawiam
 
Kwiatuszek jest w ciazy. Pisalam Wam niedawno, ze przeczytalam na innym forum[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Strawbelka wiem Kochana chodzilo mi o to jak sie czuje czy u niej w porzadku [emoji6]
Liluli u kwiatuszka wszystko oki. Poza tym ze ma ciqgle pelne gacie ze strachu i wazy przez to ciut wiecej. Z maluszkiem wszystko ok.Oby tak dalej. :-D.

U mnie jak widzicie glupawka spowodowana stresem ;-) Jutro jade do doktora na podglad czypekly jajca ,ale cos mi sie na moich pomiarach nie podoba.Nie mam skoku temp.po zastrzyku w wyliczonym dniu przez lekarza. Oj ciekawe czy pekly.od wczoraj mam zawalone gardlo i lody nie pomagaja sol tez nie.
Oj waga niewazna [emoji6] najwazniejsze ze wszystko dobrze i oby tak do 9 m-ca [emoji5]
no coz kazdej z nas jak sie uda to bedziemy mialy pelne gatki

Dzol kciuki zacisniete [emoji110][emoji110]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzol, ja bym pewnie robiła każde możliwe badanie zeby sie dowiedzieć co jest nie tak.

Aniołkowa mama, witaj, przykro mi.. Ja jestem po tylko jednej straconej ciąży i nie było wady genetycznej takze nie pomogę.
Ale mogę wkleić listę badan ktore możesz zrobić zeby sprawdzić gdzie tkwi problem:
Antytrombina III (AT)
Antykoagulant toczniowy (LA)
Białko C
Białko S wolne
Przeciwciała antykardiolipinowe (ACA)
Przeciwciała przeciw beta 2-glikoproteinie (B2GPT)
Przeciwciała przeciwłożyskowe (APA)
Przeciwciała przeciwplemnikowe (ASA)
Przeciwciała przeciw antygenom jajnika (AOA) (=przeciwjajnikowe)
Przeciwciała przeciwjądrowe (ANA1)
TSH
FT3
FT4
anty-TPO
anty-TG

Mutacja genu protrombiny (20210 G-A)
Czynnik V Leiden
MTHFR C i MTHFR A
Kariotypy twoje i partnera

Te w dalszej kolejności:
Subpopulacje limfocytów (NK)
Allo-Mlr (z partnerem)
 
Witaj dzoł i Aniołkowa mamo.
Skąd jesteście? Znajdujcie szybko lekarza, który Was poprowadzi, szykujcie kasę na badania i do dzieła. Nie ma co zwlekać zwłaszcza po 35 r. życia. Ja jestem po 5 poronieniach i jak widać po suwaczku może być dobrze.
 
Najbliżej mam do Warszawy, Lublina. Teraz ciężko kogoś dobrego znaleźć, bo sezon urlopowy. Zapisałam się na środę do dr Kurczak - Powolny, ginekolog, genetyk. A Wy kogo polecacie w moich okolicach?
 
reklama
Witaj Dzol. Przykro mi. Tez uwazam, ze badania to podstawa.

Avita tule mocno. Ja jak mialam torbiele to mnie bolalo podbrzusze. Mialam 2 razem 8 cm. Moj gin caly czas to kontrolowal. Jak bardzo boli to ponoc moze dosc do skrecenia i pekniecia torbieli. Lepiej wtedy skontrolowac.

Witaj Aniolkowa mamo. Dalej badania kariotypow. Po 2 poronieniach powinnas dostac skierowanie Ty i partner do genetyka.
 
Do góry