reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witaj dzoł i Aniołkowa mamo.
Skąd jesteście? Znajdujcie szybko lekarza, który Was poprowadzi, szykujcie kasę na badania i do dzieła. Nie ma co zwlekać zwłaszcza po 35 r. życia. Ja jestem po 5 poronieniach i jak widać po suwaczku może być dobrze.

Gdansk. Kogo nie zapytam to kazda poleca swojego. Kolezanka poleca mlodego ( ok 30l ) ( ktorego ojciec jest ordynatorem oddzialu ginekologii w szpitalu), druga kolezanka poleca babke, ktora wyleczyla jej mame, tesciowa poleca swojego. I wez badz madra i wybierz ☹️


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W kwestii afery tamponowej - wlasnie moj M podesłał mi ciekawy artykuł :)
Link do: Wielorazowe podpaski organiczne - zaprojektowane do używania przez 4 lata, bezpieczne dla zdrowia
Troche kontrowersyjne i nie wiem czy bym sie przełamała ale babka ma racje co do tej całej chemii w jednorazówkach..

Hm... ciekawe, ale chyba bym się nie zdecydowała. Ja mam endometriozę i 3 pierwsze dni @ mam bardzo obfite. Mnie ogólnie zużyte podpaski bardzo obrzydzają. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy biorę je z całego dnia zamaczam, bleh... A co zrobić w sytuacji jak się jest w pracy, trzymać użyte podpaski w torebce...? Jak dla mnie zbyt kontrowersyjne.

Mam pytanie do dziewczyn z IO, które są na diecie. Co jecie na imprezie? Niebawem czeka mnie grill i wypad z kumpelą. Nie jecie nic, mało czy normalnie?? Przerwa od diety w tym czasie czy jak??
 
Cześć: * dawno mnie nie bylo ale nie mam czasu. Jak wracam z pracy to nie wiem w co ręce włożyć. A Beata mi dzis pisala ze pytacie o mnie.
A wiec tak. Bylam dzis na usg prenatalnym. Z dzidzia wszystko dobrze. Wg usg 3 dni starsza ciąża, czbyli 12tc.Nt 1,2 kość nosowa obecna, wszystkie parametry w normie.
Modlciee sie dalej za nas.

Nafoczka dalej nie wysłałam. Obiecuje ze w przyszłym tyg dostaniesz paczuszke.

Dziewczyny kiedy odstawić colostrum?
 
Hej
Nafoczka z jak Ty sama brałaś i dawkowalas sobie matkę to może Ty jesteś w stanie załatwić???

Więcej później x bo muszę mojego czarnoksiężnika przewijać ;-)

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Hej Dzol biedactwo. Przytulam . Wszystkie wiemy co czujesz i bedziemy sluzycz rada. (Nawet w temacie tamponow).

Motylek ja uzywam korka od wina ale po stosunku zeby mi to co wartosciowe nie wypadlo. Tez tak masz? Serio juz skonczylas 20 lat ? Skad takie pytania?

Asia669 ja zaszlam w miesiacu urodzin,bez happy endu. A dlaczego o to pytasz?
Wyczytałam, że kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin. Sprawdziło się u moich dwóch koleżanek. W sierpniu mój miesiąc urodzin, miałam nadzieję...

U mnie @ brak, 15 dpo - 26 dc - test negatywny. Zaraz chyba brzuch mi pęknie.

Dżoł witamy, bardzo przykro mi z powodu Twoich strat. Z nami Ci się uda w końcu donosić ciążę, jak każdej z nas.
 
reklama
Kwiatuszek super, dotarłaś już tak daleko :)
Agnieszka a Ty na kiedy masz termin!.

Dżoł przytulam Cię mocno!
Aniołkowa mamo zrób badania. Jeśli chodzi o lek. to jest niewielu takich którzy znają się na naszych probkemach. Ja jestem u Malinowskiego w Łodzi, czy Jego leczenie w moim przypadku będzie trafne - czas pokaże!!
Malina zleca b.dużo badań i troche to kosztuje niestety!
Póki co nabawiłam się torbieli i czuje się okropnie. Nawet mnie nie boli tak brzuch chociaż czuje go ale psychicznie wysiadam - jedno naprawie to coś innego mam!!!
Aha i 37 wiosen to wcale nie tak źle. Jest tu kilka 40(w tym i ja) i walczymy dalej chociaż jest chwilami ciężko tak jak mnie teraz!!!!

Marzycielka masz priva;)
 
Do góry