reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Wrõciłam od ginki! Po clo mam 2 pėcherzyki. Jeden piėkny, drugi troche mniejszy ale do tego wyhodowałam torbiele!!! Jak nie urok to s......!! :(
Od 16 dc mam brac dupka!!
Która z Was też tak miała!!! Chyba mam dosyć już pomału tego wszystkiego!!!! :(

Avita moja kolezanka miala torbiele po clo a teraz jest w 9tc. I tez jezdzi do Lodzi na szczepienia wiec u Ciebie tez bedzie dobrze [emoji6]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziwczyny troche mnie pocieszyłyście :)

Wpadłam jak bomba z tego monitu, nawrzeszczałam na dziecko, na chłopa a teraz mi głupio! No i trzeba się pogodzić bo test owu pozytyw :)
:)
A swoją drogą to coś na pęknięcie mogła mi dać!
 
Ostatnia edycja:
Witam. Niestety musze do Was dolaczyc, a raczej chce bo bedzie mi razniej... Dzis mialam krwawienie (6tc), gin powiedzial ze raczej nic z tego nie bedzie i mam czekac na oczyszczenie. W kwietniu tez poronilam w 6t. Od kwietnia biore jodid, kwas foliowy 5mg, od 4 dni duphaston i dzis dodal miosytogyn i clo na nastepny raz. W obydwu przypadkach zaszlam po clo. Torbieli nie mialam. Beta w pon 1235, wczoraj 503. Pecherzyk sie podzielil na 2 i ponoc moze byc spadek bety i rosnie od nowa. Wyplakalam dzis morze lez. Chce jutro zrobic bete zeby zobaczyc czy dalej spada. Mam 29 lat,dzieci brak.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam. Niestety musze do Was dolaczyc, a raczej chce bo bedzie mi razniej... Dzis mialam krwawienie (6tc), gin powiedzial ze raczej nic z tego nie bedzie i mam czekac na oczyszczenie. W kwietniu tez poronilam w 6t. Od kwietnia biore jodid, kwas foliowy 5mg, od 4 dni duphaston i dzis dodal miosytogyn i clo na nastepny raz. W obydwu przypadkach zaszlam po clo. Torbieli nie mialam. Beta w pon 1235, wczoraj 503. Pecherzyk sie podzielil na 2 i ponoc moze byc spadek bety i rosnie od nowa. Wyplakalam dzis morze lez. Chce jutro zrobic bete zeby zobaczyc czy dalej spada. Mam 29 lat,dzieci brak.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi kochana ja też straciłam 2 dzieci ale w późniejszym okresie ciąży co nie oznacza ze myślę że tobie jest lżej myślę że Ci ciężko tak samo jak mi też nie mam ziemskiego dzieciątka.
Chyba powinnaś zrobić jakieś badania i znaleźć dobrego ginekologa który prowadzi ciążę po poronieniach. Płacz krzycz jak skończy się żałoba walcz o dzieciątko. Jesli bedziesz chciałam jakieś wiedzy na temat badań lub poprostu wsparcia pisz. Przytulam
 
Hej Dzol biedactwo. Przytulam . Wszystkie wiemy co czujesz i bedziemy sluzycz rada. (Nawet w temacie tamponow).

Motylek ja uzywam korka od wina ale po stosunku zeby mi to co wartosciowe nie wypadlo. Tez tak masz? Serio juz skonczylas 20 lat ? Skad takie pytania?

Asia669 ja zaszlam w miesiacu urodzin,bez happy endu. A dlaczego o to pytasz?
 
fondie - przeczytaj ulotkę. Ja biorę glucopage i w ulotce mam napisane, że oprócz leków mam wprowadzić dietę i ćwiczenia. Też musisz mieć takie zapis w Swojej ulotce.
Jeżeli nie masz IO to po co Ci lekarz przepisał siofor? Na jakiej podstawie to zrobił?? Nie rozumiem tego...
Podaj mi Swój adres e-mail na prv to prześle Ci dietę nafoczki i nie tylko ;)
milewicz polozyl mnei do szpitala zrobila badania i na tej podstawie moja endo wykluczyla IO a teraz wrocilam do Milewicza i dal mi siofor 850. Nie mowil o diecie nic ani slowa

Fondie, Lilia ma rację, trzeba pilnować diety to raz, a dwa leki na cukrzyce nie mają wpływu na homocysteine, z tego co wiem?! ale jak poczytasz ulotke mety jest napisane, że podnosi homosycteine. Nie dawno o tym pislaysmy
 
Motylek ja uzywam korka od wina ale po stosunku zeby mi to co wartosciowe nie wypadlo. Tez tak masz? Serio juz skonczylas 20 lat ? Skad takie pytania

Beatka uwielbiam Cie [emoji12] [emoji12]

Asia669 ja w I niestety niedonoszona ciaze zaszlam w miesiacu urodzin.

Dzol przytulam [emoji8]
Moze jest jeszcze szansa i beta po podzieleniu bedzie rosla na nowo.

Czy ktos cos wie o Kwiatuszku,dawno sie nie odzywala [emoji10]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Niestety musze do Was dolaczyc, a raczej chce bo bedzie mi razniej... Dzis mialam krwawienie (6tc), gin powiedzial ze raczej nic z tego nie bedzie i mam czekac na oczyszczenie. W kwietniu tez poronilam w 6t. Od kwietnia biore jodid, kwas foliowy 5mg, od 4 dni duphaston i dzis dodal miosytogyn i clo na nastepny raz. W obydwu przypadkach zaszlam po clo. Torbieli nie mialam. Beta w pon 1235, wczoraj 503. Pecherzyk sie podzielil na 2 i ponoc moze byc spadek bety i rosnie od nowa. Wyplakalam dzis morze lez. Chce jutro zrobic bete zeby zobaczyc czy dalej spada. Mam 29 lat,dzieci brak.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Dzol :( kurde, mam nadzieje ze jednak bedzie dobrze... Trzymam mocno kciuki!
 
Do góry