reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Asia. Jak z telefonu to ja mam z lewej strony pisanego tekstu taka V do góry nogami i w to klikam i dodaje fotkę, a jeśli z laptopa to obok opcji odpowiedz mam wyślij plik

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
uploadfromtaptalk1469206957826.png


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1469206957826.png
    uploadfromtaptalk1469206957826.png
    41,6 KB · Wyświetleń: 293
IMG_20160722_183348-600x800.jpg

Chyba już wariuje. Rano zrobiłam na szybko i nie było kreski. Popołudniu sprawdzam i coś tam widać pod światło. Pewnie po takim czasie się nie sprawdza i robię sobie złudną nadzieję. Pozatym brzuch boli na @ a temperatura nie spada. Zresztą pogodziłam się już z kolejnym cyklem.
Widać na nim coś czy na mózg mi padło już kompletnie?
 

Załączniki

  • IMG_20160722_183348-600x800.jpg
    IMG_20160722_183348-600x800.jpg
    102 KB · Wyświetleń: 344
Bylam na kotroli u mojej ginekolog. Wszystko ok. Zapalenie przydatkow wyleczone. Rozmawialysmy o Genesis i wyobrazcie sobie, ze jedna dziewczyna czeka pol roku na wynik badan z poronienia....

Gabis a Ty dostalas wynik?

Asia ja mam plus z lewej strony pisanej wiadomosci. Potem 3 kropki do gory z prawej strony. Nastepnie dodaj obraz
 
Zobacz załącznik 763958
Chyba już wariuje. Rano zrobiłam na szybko i nie było kreski. Popołudniu sprawdzam i coś tam widać pod światło. Pewnie po takim czasie się nie sprawdza i robię sobie złudną nadzieję. Pozatym brzuch boli na @ a temperatura nie spada. Zresztą pogodziłam się już z kolejnym cyklem.
Widać na nim coś czy na mózg mi padło już kompletnie?
Ja widze[emoji5]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asia669 moim łokiem ;-) WIDZE,WIDZE. Osiołku kochany rób jutro z porannego moczu.Jaka masz temperature? Moja skoczyla już w dzien na 37 i tu i tam:p.
Zrobiłam dziś z porannego i wydaje mi się, że ten test jak przelażał to nabrał mocy.
Screenshot_2016-07-22-19-40-52-480x853.png

Moje góry i doliny. Temperatura mierzona tylko po przebudzeniu, bez wstania z łóżka, w pochwie.
A test o mocy 25.
Poczekam do poniedziałku i jak @ nie przyjdzie to zabetuje, bo niby test po 10 minutach jest nieważny, ale u wielu dziewczyn oznaczało to ciążę, więc może jednak.
Poza tym testy czasem mają tendencję do oszukiwania, więc jeszcze w to nie wierzę.
 

Załączniki

  • Screenshot_2016-07-22-19-40-52-480x853.png
    Screenshot_2016-07-22-19-40-52-480x853.png
    18,3 KB · Wyświetleń: 293
Ostatnia edycja:
reklama
Zobacz załącznik 763958
Chyba już wariuje. Rano zrobiłam na szybko i nie było kreski. Popołudniu sprawdzam i coś tam widać pod światło. Pewnie po takim czasie się nie sprawdza i robię sobie złudną nadzieję. Pozatym brzuch boli na @ a temperatura nie spada. Zresztą pogodziłam się już z kolejnym cyklem.
Widać na nim coś czy na mózg mi padło już kompletnie?
Asia ja widze ale jak piszesz ze wyskoczyla pozniej kreska to lepiej jutro rano powtorz [emoji6]



Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry