reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

beri jak cie czytam to juz wogole nie wiem czy dobrze ze ja nie biore tego encortonu wczesniej. ale ani malina ani milewicz nie daja go tak wczesnie. milewicz wogole nie daje :/ ale musze sie trzymac maliny i juz a siofor dolaczam jutri. beri ja bym robila jak dubr kaze bo kazda ma inny przypadek a my wszystkiego nie wiemy.
avita tak w gorach wlasnie pije kawe:) wcziraj wzielam 1lamette czy li od 3do7dc moj m ma medrol dopiero od 5dc. jak narazie zero kluc zero objawow rosnacych pecherzy:) ale ja mam cykle 32-35wiec 3dc to za wczesnie :) milewicz mowi ze dawnovlo nie daje. ja zaszlam po clo ale widzisz nie powiem ci czy przez to poronilam czy nie..ponoc uposledza endo i dlatego dostalam estrofen a przy lamette nie trzeba to plus ze nie trzeba chociaz tej dodatkowej brac tabletki.
porzeczka mocno tule :*:*:*:*
susana napewno podejmiesz madra decyzje.
Fondie kazdy lekarz chyba inaczej dziala. Ja dostalam full zestaw: encorton, acesan, heparyne i wlewy + wit d+ luteine i lutagen. Mam pelna szuflade lekow. Do tego kwas foliowy i leki na nadczynnosc...
 
reklama
hej
A ja z kolei odwrotnie, bo w ciąży jeszcze w miarę możliwości się trochę ruszałam. Mój Mały czarnoksiężnik stwierdził, że skoro Mamusia już ma pokarm od wczoraj to trzeba to wykorzystać i wisi na moim cycu non stop więc leżymy sobie tak cały dzień, bo jak tylko chcę go odłożyć to jest płacz. Teraz chwilowo jest w kołysce więc mogę coś napisać, bo tak to tylko czytam.
Zobacz załącznik 762356

edit.
Nafoczka, masz nieaktualny suwaczek

Doris ale on ma paluszki długie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Zakochana w stopach :-) :) Doris!!!!
Nafoczka piękny dzidziuś ;) produkuj produkuj amciu ;);)
Jak tam Burczus?
Boguchna późna strata, myślisz te to przez te mutacje, bardzo mi przykro...
Zespol antyfosfolipidowy badalas czy będziesz dopiero....
Jak ciaza szła ksiazkowo i dzidziuś się rozwijał poprawnie to możliwa genetyka?
 
Zakochana w stopach :-) :) Doris!!!!
Nafoczka piękny dzidziuś ;) produkuj produkuj amciu ;);)
Jak tam Burczus?
Boguchna późna strata, myślisz te to przez te mutacje, bardzo mi przykro...
Zespol antyfosfolipidowy badalas czy będziesz dopiero....
Jak ciaza szła ksiazkowo i dzidziuś się rozwijał poprawnie to możliwa genetyka?
Ja już w domku.odpoczywam. jest lepiej niż wczoraj. Dziękuję,że pytasz.
 
Porzeczka, co u Ciebie słychać ?

Dziś mam ciężki dzień. Powoli dochodzę do siebie, dziś pierwszy dzień bez gorączki. Od piątku nie mogłam jej zbić a lekarz stwierdził, ze to wirusówka. Bez łachy, kolejny raz sama sobie pomogłam. Do d... z lekarzami. Poza tym wczoraj w pracy same kobiety w ciąży. Myślałam, że już mam to za sobą, ale chyba nigdy nie będę mieć ;( Idę z psem na spacer, muszę trochę odetchnąć.
Destino dziekuje kochana ze pytasz u mnie czekam do poniedziałku jadę do Maliny czekam na tą wizytę jak na błogosławieństwo że da mi nadzieję która ostatnio we mnie juz tylko lekko się tli chodź na jedno ziemskie dziecko. Wróciłam do pracy i juz mnie denerwują ale wyszło jednak na moje :-) dobre tyle powiem wam ze dzieki pracy trochę nie mam czasu aż tyle myśleć szperac po internecie :-) :-).
Fondi kochana również Cię ściskam.
Boguchna ja również mam mthfr w dwóch aller genach biorę jak dziewczyny metyliwane witaminy przy staraniach acard a w ciąży heparyne zastrzyki. Jak będziesz u genetyka poproś o wypisanie zaświadczenia ze masz mthfr i da ci zastrzyki na ryczałt w ciazy a cena jest kolosalnie nieporównywalna 120 zl za 10 ampuło strzykawek lub 12 zł jak ja placilam
Calusy dla naszych nowo narodzonych :-)
 
Witam wszystkie nowe koleżanki.
Boguhna strasznie Ci współczuję. Sama nie wiem czy mutacje mają wpływ przy tak wysokich ciążach. Może było książkowo i lekarza to uśpiło i czegoś nie zauważył (myślę o jakiejś wadzie serduszka czy coś) Przytulam Ciebie i Burczusia strasznie mocno w Tych trudnych chwilach.

Laseczki u mnie koniec @ idę jutro po umocnienie wiary i trochę sił w dalszej walce. Pomyślę i o Was w modlitwach. :*

Doris piękne paluchy młodego do ciumkania.

Nafoczka jak się rozpędzisz w sprzątaniu to zapraszam do mnie . Ja od 2 tyg ciągle nad książkami wiszę . Postanowiłam wyłączyć głowę , rozluźnić spięcie i czytam i czuję się lżejsza nie myśląc o problemach itp.
 
Przykro mi,że jedziemy na tym samym wózku...
Kochana uwierz mi ze ja juz czasem nie mam siły jestem po 2 stratach i nie mam ziemskiego dziecka ale muszę walczyć ty tez musisz jak pisałaś o szpitalu to wszystko mi sie przypomniało ale ja miałam zabieg. Kochana trzymaj się po 1,5 miesiąca będzie już lepiej z twoja psychiką życzę ci dużo spokoju i wsparcia bliskich
 
reklama
Witam dziewczyny dołączam do wątku z wiadomego względu :( dwa poronienia plus dwie ciąże biochemiczne mieszkam w UK wiec zakres badań miałam ale napewno nie tak szczegółowy jak w Pl wyniki badań ok wiec nie wiem jaka przyczyna mam jedno dziecko ciąża planowana bez żadnych komplikacji jestem załamana i tracę nadzieje ze zajdę w ciąże i donoszę ja , większość mi mowi odpuść i ciesz sie z tego co masz ale nie potrafię :(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry