reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam dziewczyny dołączam do wątku z wiadomego względu :( dwa poronienia plus dwie ciąże biochemiczne mieszkam w UK wiec zakres badań miałam ale napewno nie tak szczegółowy jak w Pl wyniki badań ok wiec nie wiem jaka przyczyna mam jedno dziecko ciąża planowana bez żadnych komplikacji jestem załamana i tracę nadzieje ze zajdę w ciąże i donoszę ja , większość mi mowi odpuść i ciesz sie z tego co masz ale nie potrafię :(


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Witam Cię strasznie mi przykro my tu jak nikt wiemy co przeżywasz i większość z nas nie zna przyczyny strat. Jakie miałaś robione badania wiem ze jak mieszkasz w uk to trudniej ci się diagnozować
 
reklama
Porzeczka tutaj do 3 miesiąca ciąża dla lekarzy nie istnieje , inaczej jest w Pl szczegółowe badania plus leki jeśli cos jest nie tak a tu lekarze mówią ze mam pecha po raz 4 ? Musi byc gdzieś przyczyna ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Porzeczka tutaj do 3 miesiąca ciąża dla lekarzy nie istnieje , inaczej jest w Pl szczegółowe badania plus leki jeśli cos jest nie tak a tu lekarze mówią ze mam pecha po raz 4 ? Musi byc gdzieś przyczyna ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Myślę że musi być przyczyna tylko strasznie trudno ja znaleźć i to jest ten problem trzeba duzo cierpliwość a w Pl jeszcze pieniędzy
 
Porzeczka tutaj do 3 miesiąca ciąża dla lekarzy nie istnieje , inaczej jest w Pl szczegółowe badania plus leki jeśli cos jest nie tak a tu lekarze mówią ze mam pecha po raz 4 ? Musi byc gdzieś przyczyna ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Hej Kazimiera przykro mi bardzo z powodu twoich strat ;( .
Ja tez jestem z uk i poroniłam 3 razy , 3 razy miałam zabieg łyżeczkowania , nie mam dzieci ziemskich tylko aniołki .

Powiedz mi czy nikt ciebie nie skierował do kliniki poronien nawracajacych ?
Skąd jesteś z uk ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovli fajnie ze tez jestes UK jestem z Kent , nie dostałam skierowania do tej kliniki jedynie co mi lekarz powiedział ze jeśli poronie jeszcze raz biorą płód do badań genetycznych :/ myśle jeszcze raz sie przejść do gp moze cos wskuram przykro mi z powodu Twoich strat zycie jest bardzo niesprawiedliwe niby wszystko sie dzieje z jakiego powodu tylko ja nie rozumiem powodu :/
Ovli miałaś badania ? dostałaś skierowanie do tej kliniki ?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Tak ja po 3 poronieniu dostałam skierowanie do kliniki w Londynie do st' marys hospital ale jak jeszcze byłam w szpitalu na zabiegu to lekarze sami kazali mi isc do gp i powiedziec że chce do tej kliniki ja ich jeszcze poprosiłam żeby lekarze ze szpitala wysłali list do gp że maja mi dać skierowanie wlasnie tam .
Zrobili mi tam wszystkie badania potrzebne po 3 poronieniu . Wyniki wszystkie wyszły dobrze jedyne co było źle to przrgrodą w macicy wiec miałam tam również 2 zabiegi histeroskopi i wycięli mi tą przegrodę i teraz podobno jest wszystko ok i mam zielone światło od staczania . Tylko ze ja jeszcze choruje na niedoczynnosc tarczycy i PCO i cieżko mi jest zajść a w tej klinice tego nie leczą wiec muszę chodzić czasami prywatnie do Polskiego lekarza po progesteton lub clo .
Teraz 14 lipca mam wizyte w klinice .

Bardzo dziwnie że tobie nic nie zrobili , przeciez po 3 poronieniu to muszą nawet !!!!
Jestem w szoku !!

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Miałam skierowanie od gp do ginekologa w szpitalu i tam miałam badania i skan wszystko jest ok ale muszę zapytac o ta klinikę :/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Miałam skierowanie od gp do ginekologa w szpitalu i tam miałam badania i skan wszystko jest ok ale muszę zapytac o ta klinikę :/


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Jakie badania miałaś ?
Czy te ciąże biochemiczne były zanotowane w szpitalu czy tylko te 2 poronienia ?

Bo tutaj szczegółowe badania robią po trzecim poronieniu zanotowanym w szpitalu .
Zwykle badanie krwi i usg nie wystarczą , zeby stwierdzić że wszystko jest ok .

Link do: lista badań | Poronienie.pl Strona SRpP

Wysyłam link do badań po poronieniach sprawdź czy miałaś je robione .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Kazimiera i inne nowe nieprzywitane kolezanki. Jest was coraz więcej ale na pewno to jest właściwe dla was forum!
Za chwile pewnie z nowymi osobami się nie połapie.
Jeśli bym przegapiła jakieś pytanie od tych "zadomowionych" to PISZCIE NA PRIV. Ja juz pewnie wpadnę w "stara gwardie", która serdecznie pozdrawiam Enya, Iris, Kruszka, Karpidlaczek, Alusia, Apolinka, EwaSz, Kinga, Porita, Gosia- CO U WAS?!
to sa wszystko szczęśliwe mamy i musicie w to wierzyc!!!
Ja juz mam tyle planów ze wciąż coś robię :D ♡♡♡♡♡

LUMIA, Asia, Czarna, hop hop Teczowa jakie macie teraz plany?
Bea a ty jedziesz na monitoring?
 
reklama
Beri różnie brałam bo chciałam brać mimo wszystko jak najmniej. W pierwszym cyklu miałam nadzieję, że od razu zajdę więc brałam wg zaleceń, potem sama opóźniłam branie ale zawsze był encorton przed owu.
 
Do góry