reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witaj Boguhna na MHTFR tak jak dziewczyny piszą metylowane wit B6, B9, B12, bo homocysteina jest wysoka i trzeba ją unormować. Warto zrobić badania na zespół antyfosfolipidowy, bo zabija wyższe ciąże. Mogą ci nie wyjść podstawowe przeciwciała triady a wychodzą przeciw fosfatydyloserynie jak u mnie. Choć u mnie zabija od początku. Poczytaj forum, to skarbnica wiedzy o badaniach i lekarzach.

Cześć Kazimiero. Nie słuchaj tego, co mówią inni. Słuchaj serca. Jeśli ono jest gotowe na maluszka, walcz z całej siły. Patrz na zdjęcia dzieci Nafoczki i Doris, na suwaczki innych i czerp od Dziewczyn siły do walki.

Burczuś wciąż pamiętam i tulę :*

Gbiś, co u Ciebie?

Marzycielka hop hop

Doris, Nafoczka uściskajcie i wycałujcie maluszki od forumowej Ciotki klotki :)
 
Destino - siedzę w krzakach....ach...długo by opowiadać...byłam u gina, leków nie mam (twierdzi, że nie potrzeba przed ciążą, ale dopiero po pozytywnym teście, na razie łykam tylko Acard), zobaczył jakiś pęcherzyk, ale nie do końca wiedział co to, ja też miałam dziwne objawy...zrobiłam masę testów, ale negatywne. @ powinna przyjść dziś lub w 9ego. Piszę "lub", ponieważ termin był na 6ego a przesunęła mi się owu i licząc od owu to @ przyjdzie 9ego...Chciałabym żeby przyszła jak najszybciej i zabieram się za starania. Nowy cykl, nowe szanse.

Wczoraj miałam spirometrię, wyniki mam mega dobre, steryd wziewny mam nadal przyjmować a co ciekawe Milukante (lek który przyjmuję na noc na astmę) to taki "lekki" encorton, więc jak już dostanę Encorton w ciąży to mam Milukante odstawić żeby nie dublować.

Czekam nadal na wyniki kariotypów i powtórzone ANA, wizyta u reumatologa na koniec lipca.

Doris, Nafoczko - cudne macie dzieci. Buziaki dla nich i dla Was. Jesteście dla nas nadzieją i ogromnym wsparciem.
 
Ale cisza...czyżby przez te wiatry jakieś awarie internetu:oo:
Dziewczyny czy któraś z Was zażywa dostinex na prolaktynke?
 
Kochane siedze w krzakach. Mam smuteczki. Czekam do 19.07 ma wizyte w genesis.
U mnie kombo zapalenie przydatkow, candida i zapalenie pecherza. W pracy zle. Nie dostalam premii bo bylam dlugo na l4. Poplakalam sie bo stracilam dziecko a ona za to premie mi odebrala. Jedna babka sie na mnie uwziela s jak ona kogos nie lubi to zwalniaja. Teraz deleguja mnie do roznych zadan a robia tak jak chca kogos zwolnic.

Doris gratuluje Ci z calego serca.

Gabis rada moja
Dzwon czesto do genesis. Ich trzeba meczyc telefonami.
 
Hej ;) ja tylko na chwilę z krzaka;);) byłam dziś na wizycie i jest dobrze..mały (mała) pływa sobie a ja jestem na granicy anemii ;(
Na bóle dostałam magnez i nospe,żelazo jakąs infekcja się przyplatala ale nic nie widać bo luteina... Powiedział żebym spróbowała irygacje troszkę się boję.. Przejdę jak mówił ma doustna lutke i może sama się oczyszcze a potem cytologia...narazie podmywm się tantum rosa i używam lactovaginal..
TRZYMAM ZA WAS MOCNO KCIUKI!!!!! I pamiętam o Was w modlitwie... Buziaki
 
Hej
Tak jak napisała Nafoczka będziemy Was wszystkie wspierać i odpowiadać na pytania. Mnie trochę mniej na forum ostatnio, bo tak jak pisałam Malutki "cycoli" cały dzień więc czytam, a nie mam jak pisać.
Dziewczyny nie chowajcie się w krzaki, piszcie, to forum ma być wsparciem i wielką nadzieją dla Was wszystkich.
Nam się udało, udało się Enyi, która ten wątek założyła, udało się całej "starej gwardii" więc wszystkim się uda.
Nie można tylko rezygnować, poddawać się (wiem, wiem ja też miałam takie chwile, że chciałam się poddać). Trzeba walczyć stale, próbować (Sus :-), zmieniać leki..
Za Wszystkie mocno trzymam kciuki!!!!!

Nafoczka, coś taki słabo widoczny ten Twój Wikusiowy suwaczek :-)
 
reklama
hej.
w Kończu udało mi się Was doczytać do końca!!! Przepraszam, że się nie odzywałam, ale byłam w szpitalu, a potem imieniny brata, odpoczynek i brak neta :/
Mamusie (Doris i Nafoczka) śliczne te Wasze chłopaki, cudownie, że macie ich już przy sobie. Zyczę, żeby chowali się zdrowo
Sus trzymaj się i nie poddawaj
Burczuś strasznie mi przykro i współczuje straty
Julia, Strawbelka, Agnieszka, Riri pokażcie dzieciaczki. PS: trzymam caly czas kciuki
Marzycielka głowa do góry i do cyc do przodu
Bea, Gabiś, Destino, Bertha :*
fOndie może trzymaj sie już tego Maliny, szkoda szarpać nerwy :/

Ja jestem już po histeroskopii i czekam grzecznie na wizytę u Przybycienia. Mam na 23.07.
Odebrałam wynik na przeciwciała przeciw fosfatydyloserynie:
igm 5,3 gps ujemny
igg 46,7 mps >25 dodatni
czy to znaczy, że mam APS????

 
Ostatnia edycja:
Do góry