reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam Was dziewczynki .
Dziękuję za słowa wsparcia z Waszej strony .
Tak sobie myślę że pod wpływem takich historii jak moja człowiek odkrywa w sobie dawne uczucia związane ze stratami dzieciątek .
Każda opowiada o imonach aniołków i widzi je razem w niebie mając wielką nadzieję że jest im tam dobrze .Z tego co widzę i myślę i sobie wyobrażam to jest tam ich całe przedszkole i się raxem bawią .
Ja straciłam trójkę wcześno teraz pierwszy raz to było tak duże dziecko które fizycznie trzymałam w ramionach .
Myślę że to bardzo ważne że się odważyłam i mogłam się z nim pożegnać , przytulić go i ochrzcić .
Wpłynęła w dużym stopniu na mnie też rozmowa z Beatką która też pożegnała się ze swoim dzieciątkiem i to utkwiło mi w pamięci .
Dziękuję ci Beatko bardzo .Przygotowałaś mnie do tego pięknego pożegnania i dałaś dużo odwagi i siły od siebie .Nawet nie wiesz ile .
Wiem że to czego się bałam czyli naturalny poród i to że będę musiała oglądać martwe dziecko przepełniało mnie ogromnym strachem .
Chciałam zasnąć i tego nie pamiętać .
A teraz dziękuję Bogu że się tak nie stało .
Że dziecko urodziło się tak jak się rodzą dzieci czyli w bólu męce , ale potem jest przytulone do mamy i pożegnane .
 
Cześć Dziewczynki! Przełomowy tydzień Doris i Nafoczka!! Ekscytująco!! :)
A ja wlasnie czekam aż M wróci z delegacji bo musi mi ładunek do jajeczka dostarczyć ;) wciaz mam śluz płodny choc temp lekko poszła juz w gore.. Czy po pregnylu owu mocniej czuć? Ja nigdy nie czułam wiec ciekawe czy teraz powinnam?
To jesteśmy łeb w łeb:p ja wczoraj owu -foremka zalana ,a dziś rano poprawka;)
 
Susana - dzielna z Ciebie kobieta i super mama. Swiatelko dla Adasia (*)

Doris - synek mimo skonczonych dwoch mcy dalej je co 3 godz w dzien i w nocy. Zegarki mozna przy nim regulowac[emoji6] budzi sie i jesli w ciagu 30sek nie dostanie jesc to robi afere na caly blok. A tak zawodzi strasznie jakby co najmniej smierc glodowa zajrzala mu w oczy[emoji6]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam Karchera do mycia podłóg (polecam naprawdę, mam go drugi miesiąc - rewelacyjne urządzenie) ale tym zajmuje się mój M, ja ogarniam na kolanach kuchnię i łazienkę, tam gdzie SAMA na własne życzenie wybrałam sobie takie kafle, które muszę myć płynem do szyb i wycierać na sucho, bo inaczej zostają smugi jak na lustrze :-) :)
Doris tez mam plytki tyle ze w salonie i kuchni ktore myje na kolanach,przy kupnie sie tak na nie uparlam a teraz czasami padam przy nich ale na twarz [emoji13]
I teraz zamiast sofy kupilismy naroznik zebym miala mniej mycia [emoji5] a Karchera mam do okien i jest super a zastanawialam sie nad tym tez co podlogi mozna myc i moze sie skusze skoro go zachwalasz [emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doris tez mam plytki tyle ze w salonie i kuchni ktore myje na kolanach,przy kupnie sie tak na nie uparlam a teraz czasami padam przy nich ale na twarz [emoji13]
I teraz zamiast sofy kupilismy naroznik zebym miala mniej mycia [emoji5] a Karchera mam do okien i jest super a zastanawialam sie nad tym tez co podlogi mozna myc i moze sie skusze skoro go zachwalasz [emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Doris tez mam plytki tyle ze w salonie i kuchni ktore myje na kolanach,przy kupnie sie tak na nie uparlam a teraz czasami padam przy nich ale na twarz [emoji13]
I teraz zamiast sofy kupilismy naroznik zebym miala mniej mycia [emoji5] a Karchera mam do okien i jest super a zastanawialam sie nad tym tez co podlogi mozna myc i moze sie skusze skoro go zachwalasz [emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Suska czytam Cie i placze. Ja nie pozegnalam sie z moim maluszkuem. Nie bylam do tego przygotowana. Balam sie ze tego nie udzwigne. Bardzo zaluje ze zabraklo mi przygotowania, takze ogromne slowa uznania dla Beatki. Widzialam tylko peowinke i malutkie cialko, ale nie dalam rady, tak bardzo obawialam sie spojrzec. Teraz przezywam wszystko z Toba, wspomnienia i tesknota wrocily. Moje malenstwo umarlo ok 13 tyg. -14 tyg. Rodzilam w 17. Jestem z Toba....
 
Włączył mi się syndrom wycia gniazda,

Nafoczka a jak to jest wycie gniazda?Tzn wyjesz do niego :p

Nafoczka, dotrwałyśmy !

Ale ekscytacja taka jak dzisiejszym meczem skakałam z radości a mąż pukał sobie w głowe ;)

Wpłynęła w dużym stopniu na mnie też rozmowa z Beatką która też pożegnała się ze swoim dzieciątkiem i to utkwiło mi w pamięci .
Dziękuję ci Beatko bardzo .Przygotowałaś mnie do tego pięknego pożegnania i dałaś dużo odwagi i siły od siebie .Nawet nie wiesz ile .

Susana też dziękuję że mnie posłuchałaś było to dla mnie ważne tak jakbym żegnała Adasia z Tobą. Przepraszam za ten tel sprzed sekund zachowałam się jak pipa :(

Beri przykro mi ,że u Ciebie tak poszło.:( Ja wiedziałam ,że muszę i nie wyobrażałam sobie inaczej!!
 
Beri123 ja też nie dałam rady zobaczyć mojego synka. Został ochrzczony wybrałam mu imię ale go nie widziałam!!! I nie żałuje tego bo sama stworzyłam sobie jego obraz w którym 21 lipca skończy 2 latka.
Każdego dnia o nim myśle i pewnie nigdy nie przestane!!
Gdyby wtedy ktoś mi pomógł (tak jak Beata Susanie), kto wie może bym zachowała sië inaczej.
A ja byłam sama i strasznie się bałam!
Dobrej nocy! ;)
 
reklama
Dziewczyny jak was czytam czuje sie.okropna osoba. Ja wszystkie dzieci ochrzcilam a zadnego nie pochowalam:( najdluzsza moja ciaza 9tydzien niecaly chyba. Wogole zauwazylam, ze dziewczyny u maliny to tak po dwoch, trzech poronieniach sa a ja chyba jedyna z takim stazem :( 5 ciaz szok i chyba dlatego calkowicie stracilan juz nadzieje ze bedzie inaczej. Ja na codzien wogole nie mysle ostatnio o moich az 5dzieciach teraz rzucilo mnie to "o ziemie" jaka jestem okropna avita codzien mysli o dzieciatku :/ a ja :( a ja mam 5 aniolkow boze ile ja wytrzymalam ile jeszcze razy bede tak miala mam dopiero 32lata:(
 
Do góry