reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witam
Ja juz wam pisałam ze uwielbiam poranek ♡♡♡ jest chłodek, ptaki śpiewają (wszystkie te co od Beatki uciekły :) ) Wywaliłam brzuchol i wietrze. Włączył mi się syndrom wycia gniazda, codziennie sprzątam a to podłogi umylam, a to firanki wypralam- teraz mogę czuć się bezpiecznie szczęśliwa i tylko czasem przeleci wroga myśl o zdrowku. ... ♡♡♡
Owocnego dnia :p
 
reklama
Nafoczka, dotrwałyśmy ! Jesteśmy na takim etapie, że i podłogi możemy pomyć. Hi, hi właśnie wczoraj myłam w łazience, a że mam tam czarno białe kafle to trzeba je myć na kolanach płynem do szyb (bo inaczej zostają smugi). Umyłam, ale wstać już było ciężko z tej podłogi. Zostały 4 dni do pójścia do szpitala :-) a Tobie 2.
Kitki, jak Maluch Twój? Co ile wstajesz w nocy?
Jak tam nasze ciężarówki pozostałe?
I staraczki?
Buziaki dla Reszty Dziewcząt!
 
Witam

Nafoczka masz racja od rana jest tak przyjemnie[emoji4]

Dziewczyny jeny ale ten czas zlecial;) za chwile bedziemy witac na tym swiecie wasze dzieciatka[emoji4]

Ja mam sie juz troszkw lepiej! Mdlosci przychodza wieczorem wiec mam juz wiecej energi[emoji4]
 
Nafoczka, Doris, ten tydzień będzie dla Was cudowny, zobaczycie Waszych wyczekanych mężczyzn :blink: i ja też już nie mogę się doczekać jak wrzucicie foto Olafka i Wiktorka bez kontrastu wód płodowych. Jeszcze raz życzę Wam łatwego porodu a chłopakom łagodnego przyjścia na świat i mnóstwo zdrówka!!!

Julia, jak fajnie, że czujesz się lepiej, Tobie i fasolce też życzę mnóstwo zdrówka!

Staraczkom życzę dwóch kreseczek!!!

U mnie znowu negatyw. Dziś oczekuję @.
Jednak muszę dłużej poczekać na swój cud.
 
Cześć Dziewczynki! Przełomowy tydzień Doris i Nafoczka!! Ekscytująco!! :)
A ja wlasnie czekam aż M wróci z delegacji bo musi mi ładunek do jajeczka dostarczyć ;) wciaz mam śluz płodny choc temp lekko poszła juz w gore.. Czy po pregnylu owu mocniej czuć? Ja nigdy nie czułam wiec ciekawe czy teraz powinnam?
 
Bertha, tak jak pisały tutaj Dziewczyny to mocniej czuć owu przy wspomagaczach. Ja nie miałam nigdy pregnylu (tylko sam Clo) więc nie pomogę
Asia669, nowy cykl - nowe nadzieje choć wiem, że to oczekiwanie na testowanie a potem widok jednej kreski nie jest przyjemny. Mi się udawało średnio w 3-4 cyklu po ciążach biochem, po zabiegu też w 4 cyklu
 
No ja na razie idę na kosmetyke do szpitala ale zobaczymy jakie to da skutki :) Każda z nas jeszcze ma jeden zakręt: Doris po CC, ja przed SN i oby nie był zbyt ostry :) Mój maluch reaguje na moje pieszczoty i liczy mi zebra a to jest takie cudowne ♡ O niczym więcej już nie marze... tylko o zdrowiu!
Obyscie wszystkie dotrwaly do takiego pięknego momentu!!!

Doris to ja miałam łatwiejsze mycie bo mam mopa z wirowka, a dziś latałam na miotle (żeby nie zrobić sobie ciepła od odkurzacza) :D

Bertha ja miałam wprawdzie Ovitrele ale owu czułam zdecydowanie mocniej.
 
Ja mam Karchera do mycia podłóg (polecam naprawdę, mam go drugi miesiąc - rewelacyjne urządzenie) ale tym zajmuje się mój M, ja ogarniam na kolanach kuchnię i łazienkę, tam gdzie SAMA na własne życzenie wybrałam sobie takie kafle, które muszę myć płynem do szyb i wycierać na sucho, bo inaczej zostają smugi jak na lustrze :-) :)
 
reklama
Cześć Kochane. Upał taki że nie ma czym oddychać. Moja Oliwia angina ropna i 40 st gorączki.
Byłam dziś u innego endo na konsultacji. I mam mętlik. Stwierdził że ten nagły skok TSH z 0,7 na 1,8 chciałby poobserwowac, że to wyniki w normir,ale żeby dać sobie spokój z ciążą na 2 miesiące i zobaczymy. Stwierdził że mam dwie choroby na raz, Hashi i Gravesa-Basedowa....i wtedy leczy się jednocześnie nadczynność i niedoczynność. To trudne do leczenia,więc on by proponował jod radioaktywny,a wtedy przecież znów nici z ciąży :-(
Suma sumarum zostawił mi to samo leczenie co mój endo.
Zobaczył insulinę bo go pytałam o IO i pytam czy mam zrobić z obciążeniem a on że nie,bo widzi golym okiem że mam IO...bo co,bo gruba jestem? Mam jeść regularnie i się ruszać a nie czekać na metformine,to jest ostatnie co się podaje,najpierw dieta........

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry