reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana, każdego dnia jestem myślami z Tobą i będę nadal bo inaczej się nie da!!!
Niesamowite jest to, że my wszystkie chyba stworzyłyśmy tak dużą więź między sobą że nie jest nam obojętny bõl drugiej osoby mimo, że TYLKO w wiëkszości znamy się z pisania postów.
Ja siedze i rycze Sus.
Może Twõj Adaś zaprzyjaźnie się z moim Bartusiem!!! Tak sobie o tym dziś myśle!!
Teraz to i ja się poryczałam:(
To prawda. Znamy się tylko z pisania, a jesteśmy blisko. Mało, a nawet nikt nie wie tyle co Wy!
 
reklama
Podpisuje sie pod tym co napisala Destino. Suzanna zawsze bedziesz miala Adasia w serduszku. Blizna zostanie. Jednego dnia bedzie bardzo bolalo, drugiego dnia mniej. Zawsze bedziesz o nim myslec. Potem bedzie latwiej. Zycie bedzie jakos toczyc sie dalej. A Twoj Adas razem z naszymi aniolkami bawi sie w niebie. Zawsze bedzie siedzial na chmurce i opiekowal sie Twoja rodzina. Ja rowniez powiem mojemu Edkowi, zeby sie zaopiekowal Twoim synkiem.
 
Sylwia ja płacze razem z Tobą. Jakie to wszystko niesprawiedliwe.Takie maleństwo i już musiało odejść .
Adasiu Maleństwo spoczywaj w spokoju .Niech tamto życie będzie dla Ciebie lepsze chociaż bez mamy . [*] Czuwaj nad mamą i tatą oraz braćmi .
 
Napisze Wam jeszcze, że jestem dziś bardzo dumna z mojego syna! Dostał dyplom wzorowego ucznia jako jeden z trzech w klasie!! Cieszė się i dziękuję Bogu że Go mam!!
Susana to jest nasza siła - dzieci które na szczęście mamy!!!
Avita, mój syn też dostał dyplom za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce, więc mogę zrozumieć jaka Ciebie duma rozpiera!

Susana, ogromnie mi przykro! To niesprawiedliwe. Naprawdę nie potrafię znaleźć żadnych słów pocieszenia, bo takie nie istnieją. [*] dla Adasia, aby opiekował się z góry mamą i dał siłę, aby żyć dalej.
 
reklama
Doris - tez tak mialam na koncowce. Pobudka ok 2 i do 5-6 lezenie[emoji19] teraz za to sue budze ok 2 na karmienie malego...i tez leze i spac nie moge zazwyczaj
 
Do góry