reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jestem po sono hsg. Było troche nieprzyjemne. Prawy pięknie drożny, lewy odrobinkę był przytkany ale przepychał sie. Nie jest moze idealnie drożny jak prawy ale jest! :)
Super! To teraz tylko czekamy na sukces :tak:
Ja poczekam jeszcze do września i też wykonam te SONO, bo wszystko inne mam wykluczone.

Teraz złapałam doła i w związku z tym dieta poszła się grzać. Postanowiłam sobie, że w następnym cyklu jednego dnia nie wezmę metformony, żeby pierwszy raz od 8 miesięcy napić się piwa!!! Poprostu muszę, wiadomo ze względu na leki nie mogę pić i zawsze to ja jestem ta kierująca - niepijąca. Chociaż w ten sposób chcę uleczyć swoją frustrację.
 
reklama
Super! To teraz tylko czekamy na sukces :tak:
Ja poczekam jeszcze do września i też wykonam te SONO, bo wszystko inne mam wykluczone.

Teraz złapałam doła i w związku z tym dieta poszła się grzać. Postanowiłam sobie, że w następnym cyklu jednego dnia nie wezmę metformony, żeby pierwszy raz od 8 miesięcy napić się piwa!!! Poprostu muszę, wiadomo ze względu na leki nie mogę pić i zawsze to ja jestem ta kierująca - niepijąca. Chociaż w ten sposób chcę uleczyć swoją frustrację.

Nie ma co szaleć teraz z nadzieja.. Jesli prawy był cały czas drożny a lewy troszkę tylko przytkany to znaczy ze na pewno zawsze kiedy była owulka z prawego to mogłam a i tak nie zachodziłam. Wiec tu jeszcze kwestia tego kiedy plemniorki mojego M zaczną działać jak należy.
Ale cieszę sie ze to juz zrobiłam i mam przepychany lewy i wiem ze u mnie jest wszystko ok.
 
Hej. Ktoś polecił mi to forum. Dziewczyny jestem w trzeciej ciąży po dwóch obumarłych. W badaniach wyszły mi przeciwciała przeciwjądrowe i współczynnik tocznia podwyższony, pciała antykardiolipidowe ujemne. Teraz od początku ciąży biorę duphaston, luteinę, acard, euthyrox i fraxiparine. Jednak boję się i zastanawiam czy nie powinnam mieć jeszcze encortonu. Lekarz nie do końca chyba ogarnia sprawę a do specjalisty od poronień w mieście nie mogę się dostać. Udało mi się dopiero umówić wizytę na 10 tydzień ciąży. Teraz jest 7. Jakie są wasze doświadczenia? Jeśli stracę jeszcze jedną ciąże ot już chyba odpuszczę.
 
Witajcie,
Może lepiej nie rozdrapywać już...
Nafoczka, Doris a Wy jak się czujecie w te gorące dni?
Witaj Motyl, ja nie pomogę za małą mam wiedzę więc nie doradzam ale dziewczyny napewno pomogą,
pozdrawiam
 
Czuję że jak pójdę na następną wizytę to już nie będzie o co walczyć... Tak myślałam, że potrzebny będzie encorton, ale lekarz kazał dać sobie spokój.

Przeczytałam poprzednie strony. Susano choć Cię nie znam ogromnie mi przykro. Życzę Ci dużo siły.
 
reklama
Ja byłam u chirurga i miałam robione usg brzucha wyszła cysta taka torbiel na prawym jajniku 13mmx15mm mówił ze mam zrobić sobie markery nowotworowe na raka jajnika a ta torbiel może się wchłonąć albo nie i tyle żadnych leków nie dostałam co rb waszym zdaniem? Teraz mam jakiś brązowy sluz a jestem przed owulacja :(
 
Do góry