reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witajcie dziewczyny,
Zastanawiam się nad jedną rzeczą, może któraś z Was miała podobnie, od kiedy pamiętam morfologię jak robiłam miałam wszystko w normie tyle że ta hemoglobina wysoka, natomiast od kiedy zdecydowałam się na ciąże limfocyty mi spadały dość znacznie :errr:najpierw po 1 poronieniu, a po 2 to już wogóle czy to normalne???:oo:zapomniałam oto zapytać dr Przybycienia
 
reklama
Witajcie dziewczyny,
Zastanawiam się nad jedną rzeczą, może któraś z Was miała podobnie, od kiedy pamiętam morfologię jak robiłam miałam wszystko w normie tyle że ta hemoglobina wysoka, natomiast od kiedy zdecydowałam się na ciąże limfocyty mi spadały dość znacznie :errr:najpierw po 1 poronieniu, a po 2 to już wogóle czy to normalne???:oo:zapomniałam oto zapytać dr Przybycienia

Hmm, ja nie pomogę, ale mam problem w drugą stronę (o ile zalicza się to do problemów):
zawsze też miałam wysoką hemoglobinę - okolice 14, a teraz już 3 badanie z rzędu hemoglobina rośnie aż doszła do 16,0 !!! A erytocyty od roku podwyższone....nie wiem czy to świadczy o za gęstej krwi? Lekarze to bagatelizują, mój endo też nie widzi problemu....
 
Hemoglobinę też mam 15,7:baffled: MCHC też trochę ponad normę - to jest wskaźnik związany z gęstością krwi, mnie zastanawiają te obniżające się limfocyty:(
 
Hemoglobinę też mam 15,7:baffled: MCHC też trochę ponad normę - to jest wskaźnik związany z gęstością krwi, mnie zastanawiają te obniżające się limfocyty:(

Zależy ile spadły, bo w ciąży to ponoć normalne, że spadają, ale może być też wynik jakiejś infekcji?
Czytałam też coś o anemii aplastycznej. A masz możliwość skontaktowania się z jakimś ginekologiem/lekarzem ogólnym chociaż?
 
Zapytam dr Przybycienia, wynik 9,5% procentowo limfocyty a norma 25-40 % więc chyba słabo...a w marcu b.r. 6,4%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
normę hemoglobiny też mam do 16, teraz wertuje te moje wyniki i zgłupiałam z tymi limfocytami:szok:
Motylek spokojnie poczekaj co lekarz powie, zapewne ten włókniak się sam wchłonie nie martw się na zapas, ja też miałam torbiel po poronieniu na jajniku i sama się wchłonęła spokojnie:)
 
reklama
Motylek rozumiem że to nie torbiel ale lekarz Ci powiedział, że może tak być że się wchłonie włókniak sam tak? więc spokojnie bardzo często tak jest że organizm sam sobie radzi
 
Do góry