reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny zdecydowałam trzymać się 1 lekarza jakiego mi proponujecie ?i jak cenowo to wygląda?
Miłego dnia wiecie co zrobię w przyszłym tygodniu te markery nowotworowe i się dowiem aż się boje...
 
Motylek na razie zaczekaj na @ jak się nie wchłonie możesz iść na laparoskopie na usunięcie, Moja znajoma zaraz po usunięciu cysty zaszła w ciąże nawet @ po się nie doczekała ;)

Asia 669 uuu coś się święci ;) U mnie ból (.)(.) zawsze była pierwszym objawem. Teraz objawu brak a test negatywny.
Baata, ale w poprzednim cyklu miałam identycznie. Tylko wtedy byłam na dupku. Druga ginekolog stwierdziła, że nie trzeba dupka przy staraniach. Przy ewentualnej ciąży zrobię progesteron i zobaczymy, czy będzie trzeba brać.
To jest tak: na dwoje babka wróżyła. Raz mi się wydaje, że to może być to a potem w myślach się karcę, że ja głupia znowu sobie wkęcam. Jeszcze tydzień do @ i te objawy są chyba za wcześnie na wszystko. Nic innego mi nie pozostaje jak czekać cierpliwie i nie myśleć.
 
Ja też mam tydzień do @ ,ale testowałam wczoraj i nic więc objawów już się nie doszukuję ;)
Beatka nie ten to nastepny cykl [emoji8] ale poki co trzymam [emoji110][emoji110]
Ja sie doszukiwalam objawow i przyszla @ zaczelam nowy cykl i wierze ze w koncu sie uda [emoji6]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam tydzień do @ ,ale testowałam wczoraj i nic więc objawów już się nie doszukuję ;)
Ja będę testować dopiero w dniu @, o ile wcześniej mnie nie wyprzedzi. Wg dr owu była we wtorek 16 dc. Cykle mam 27 dniowe. Wolę póki co żyć jakąś tam nadzieją. Testów mam z 10, ale silna wola wygrywa:happy:

Póki co za Ciebie też trzymam kciuki, jeszcze nic straconego;-) ;)
 
Cześć ♡♡♡
U nas okropnie gorąco. Leżę i sapie jak wieloryb bez wody. Trochę się ruszam bo juz mniej się przejmuje przedwczesnym porodem. Zazdroszczę wam trochę tych bobosexow ale jestem na ostatniej prostej i w prostej linii juz do tego mam niedaleko :D
 
Witam u nas intensywna niedziela nogi mnie bolą jak cholera też zazdroszczę bobosexu ale przyjdzie mi jeszcze na to poczekać.
Dziś widziałam mnóstwo kobiet w ciąży ;-) zazdroszczę im, może kiedyś doczekam. Pozdrawiam was wszystkie
 
reklama
U mnie też niedziela aktywna - festyn rodzinny. Jak wyszliśmy o 11.00 to wróciliśmy godz. temu!
Kobiet w ciąży to naprawde dużo jest.
U mnie zielone światło jest leki czekają tylko ten strach przed genetyką mnie paraliżuje. Nie wyobrażam sobie jeszcze raz przechodzić przez ten sam koszmar!

Doris, Nafoczka, Agnieszka i inne ciężarówki pozdrawiam Was! :)
Staraczki i badające się Was również :)
 
Do góry