reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Gabis, to nie masz z ta hemoglobina problemu skoro normy sa do 16..

Motylek, spokojnie, nie panikuj, poczekaj, idź za jakis czas do innego gina po druga opinie.

Ja jeszcze czekam na drożność
 
reklama
Susana - ...nie wiem co napisac, nie wiem czemu tak sie dzieje, nie ogarniam czemu los tak niektorych doswiadcza[emoji45] zycze Ci duzo sily i wsparcia od bliskich. Przed Toba ciezkie decyzje. Nie potrafie sobie nawet wyobrazic co teraz przezywacie. Przytulam Cie mocno.
 
Bertha no właśnie nie zdążyłam ci napisać, sono hsg ja miałam i nie jest tak źle :) na ekranie widziałam jak płynie kontrast, odrobinę przez chwile było dziwne uczucie, wiecej strachu i troszkę plamienia

Paula30, mi P. mówił ze spadek limfocytów w ciąży jest prawidłowym objawem, wprawdzie ja miałam ok15 ale zwrócił na to uwagę sam, oraz na hematokryt i hemoglobine, zreszta cała morfologia i mocz go interesowały (w przeciwieństwie do innych)

Gabis ty masz hemoglobine tak jak ja mega duże żelazo i nikt tego nie komentował ale w ciąży zmieni się wszystko :)

Motylku a kto Ci mówił o usunięciu jajowodu?
 
Ostatnia edycja:
A ja jestem po diagnozie u Dubrawskiego. Zespol fosfo+ przeciwciala+ zrosty. Mam rozpisane leczenie i od kolejnego cyklu moge sie starac. Bije sie z myslami, ale chyba dam sobie szanse i to bedzie ostatnia proba....
 
reklama
Bertha cieszę się,że jakoś poszło. Za Tobą połowa roboty teraz kolej na drugą. Musisz wykorzystać swoją szansę . Trzymam kciuki.

Beri trzymam kciuki.

Motylek nikt Ci nie mówił o usunięciu jajowodu tylko laparoskopii więc o leczeniu. Co tu histeryzować masz czekać? To czekaj. Jak diagnoza nie odpowiada idź ją skonsultuj.

Mam znajomą na innym forum. Niedrożne jajowody i tylko szansa na ciążę to in vitro. Poszła do Przybycienia ten ją skierował na laparoskopie ,wczoraj życzyłam jej aby udrożniono jej co trzeba i dzis napisała że moje życzenie się spełniło :) Mam jeszcze kilka takich życzeń dziewczyny! Nafoczka Ty wiesz jakie! Susana też, życzę cudu! Sobie bo ciut egoistka jestem i jeszcze paru laskom na forum obiecałam :p Życzenia się spełniają :*
 
Do góry