reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris Gratuluję :)

Witaj Motyl. Są dziewczyny, które donosiły bez encortonu. Niestety nie znam się na tym, nie pomogę.

Ja wróciłam od Milewicza i dowiedziałam się, że moje maluszki prawdopodobnie zabił zespół antyfosfolipidowy. Kazał brać acard od 15 dnia cyklu do @ i fraxi od pozytywnego testu. Jak tylko w przewidywany dzień okresu nie będzie @ mam od razu robić betę i iść do niego po leki. Mówi, że allo dobre, i nasienie męża niezłe. Zobaczymy. Dał nam 3 miechy na maluszka, potem znowu się widzimy.
A i z niedoczynności wpadłam w nadczynność tarczycy, TSH 0,01, tak że zmiana euthyroxu 50 na letrox 37,5
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja byłam u chirurga i miałam robione usg brzucha wyszła cysta taka torbiel na prawym jajniku 13mmx15mm mówił ze mam zrobić sobie markery nowotworowe na raka jajnika a ta torbiel może się wchłonąć albo nie i tyle żadnych leków nie dostałam co rb waszym zdaniem? Teraz mam jakiś brązowy sluz a jestem przed owulacja :(
Motylku, ja Ci już wcześniej napisałam co masz rb. Mnie torbiel po @ całkowicie się wchłonęła. Potwierdzone kilkoma badaniami usg. Skoro lekarz zalecił zrobienie markerów widocznie mając podstawy - to je zrób.

Mnie od dziś @-@ bolą strasznie. Nawet m. po nosie dostał jak chciał je pomiziać :confused: Za to ból pleców ewidentnie wskazuje na nadchodzącą @. Testować będę za tydzień w niedzielę, jak @ wcześniej nie przyjdzie. Te starania nie były takie jak powinny, ale dzień przed owu, którą stwierdziła pani dr były przytulanki. Nadzieja matką glupich. Dobrze, że kolejny tydzień mam taki zwariowany, nie będzie czasu się bezsensownie nakręcać.
 
Ostatnia edycja:
Fondi, nie mogę ci powiedzieć jaka jest prawda, bo się na tym nie znam. Jeśli one ci pomogą, to oczywiście, że to nie zbijanie kasy. Ja mam allo ok 38%. Milewicz się ucieszył i powiedział, że mamy w kieszeni zaoszczędzone 5 tyś. z wlewów. My z mężem postanowiliśmy się nie szczepić. Poza tym nie mamy pieniędzy na szczepienie.
 
detstino czyli teraz moje doszczepianie to zwykle zbijanie kasy:)
Fondie, każdy lekarz dobiera leczenie indywidualnie do przypadku. Skoro Ty masz zalecenia szczepień to trzeba wierzyć, że one pomogą. Nie kazdy chce się decydować na szczepienia i nie każdemu one są potrzebne, jeśli na immuno wystarczy żelazny zestaw.
 
Ja mam allo po 3szczepieniach 36a musze sie doszczepiac . Na.pewno pomogo bo ponoc mialam zero mrl. Ale jesxcze mam sie doszczepiav chyba.juz tak dla zasady:)
 
Motylek na razie zaczekaj na @ jak się nie wchłonie możesz iść na laparoskopie na usunięcie, Moja znajoma zaraz po usunięciu cysty zaszła w ciąże nawet @ po się nie doczekała ;)

Asia 669 uuu coś się święci ;) U mnie ból (.)(.) zawsze była pierwszym objawem. Teraz objawu brak a test negatywny.
 
Motylek torbieli ponizej 5 cm sie najczesciej nie usuwa. Twoja jest mala, ja mialam 2 torbiele razem 8 cm. Laraposkopie mialam dlatego, ze rosly mi markery nowotworowe. Skoro kazali poczekac tak zrob. Laparoskopia to operacja. Po co ja robic jesli nie ma potrzeby
 
Witam niedzielnie :)

Fondi, dziewczyny pisały na początku forum, że Malina czeka na wyniki allo powyżej 40 % i wtedy daje zielone światło. W zależności od wysokości wyników miały krótszy lub dłuższy czas na starania. Mówiły, że im to pomaga i trzeba tak wierzyć, choć też twierdziły, że naciąga na kasę. Jednak co one miały zrobić? Sama wiesz, że dla dzieci wiele się poświęca.
Ja mam już tak zniszczone zdrowie, że chyba bym nie ryzykowała. Teraz tak mówię, zobaczymy co czas pokaże. Obym nie musiała z nich korzystać, bo i tak z finansami nie najlepiej na razie.

Laseczki dobrego odpoczynku :)
 
reklama
Do góry