reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witaj
Dobry dzień, oby taki cały bezchmurny jak niebo nad tą częścią Kraka w której mieszkam :):):)

Bardzo dziękuję za wsparcie. Tak niewiele nam się układa, no i ciągle coś, jak pisała Bea, piachem w oczy
Bertha, my też w takiej klinice badamy, ale tam kazał to zrobić Milewicz. Na resztę badań jeszcze czekamy, będą w poniedziałek.
Witaj Takaja, przepraszam, że wczoraj się nie przywitałam. Dziewczyny dużo wiedzą, pomogą, a z czasem sama zostaniesz "doktorem internetowej medycyny" jak Bea świetnie zauważyła :):D
brakuje nam tylko możliwości wypisywania recept ;),
Dziś testuję kolejnego gina. Już brak mi sił na lekarzy i ich komentarze, jednak co zrobić - trzeba iść
Witajcie dziewczynki!
A u nas rano było pięknie, teraz tak luneło, ze nie widać sąsiednich domów. My dziś oddaliśmy badanie nasienia i już po nim diagnoza:-)
 
reklama
Ostatnia edycja:
Burczuś dziś na imprezie płacz i nie pij!!!!!!! Życzę Ci tego!! :)

Mam wynik mlr - 40 % mogłoby być lepiej !!
Jak zadzwoniłam i czekałam jak pani znajdzie mój wynik to trzęsłam się i było mi niedobrze z tych nerwów.
Jak teraz mam taką spine to co będzie dalej :(

Fondie mnie też włosy wypadały to po narkozie, nic nie brałam i przestały :)

Desimo podkarm męża witaminami i zobaczysz że będzie oki!! :)

Pozdrowionka dla wszystkich!!!!

Susana co u Ciebie?!
 
Ostatnia edycja:
U Ciebie też będzie dobrze :)
Dzwoń po 2 tyg. Ja badanie miałam 25.05 ale Zadzwoniłam dopiero dzisiaj bo się bałam co będzie!
Badanie robiłam 25.05 a wizyte mam 15.06!

Avitko ja tez zazdroszczę wyniku...ja dopiero końcem lipca będę robić powtórkę mrl...także jeszcze chwilkę muszę wytrzymać...
Ciekawa jestem na jaki czas dostaniesz zielone światło ..a np mogłabyś doszczepić się np na wizycie jeszcze raz żeby jeszcze troszkę podrosło?bo wiadomo,wtedy dłuższy czas starań im wyżej
Mogłabyś powiedzieć czy jesteś po I serii szczepień ? i z jakiego wyniku startowałaś?dziękuję
 
reklama
Do góry