reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

takaja - witaj na forum. Ja bym proponowała laparo z histero, żeby posprawdzać co tam u Ciebie się dzieje. Znajdź dobrego immunologa i endokrynologa, bo jak chodzisz tylko do ginekologa to w tej sytuacji nie wystarczy. Długa droga przed Tobą, mi się już uzbierał segregator różnych badań, wypisów ze szpitala itp. Dasz radę :)
 
reklama
Doris - nie odstaeili Ci acardu jeszcze? Ja bralam do 34 chociaz jazali odstawic w 32. Jak uslyszeli ze jeszcze biore to mnie opieprzyli ze acard w III trum niewskazany bo moze powodowac jakies wady serduszka u dziecka. W 35tyg na usg wyszlo mi ze jedna komora serca jest dwa razy wieksza niz druga. To bylo przed sama wielkanoca. Po swietach od razu mialam siecstawic w szpitalu na usg i konsultacji z moim ginem i innym niby znawca. Pojechalam z dusza na ramieniu. Okazalo sie ze komory sa ok. Ze poprostu wczesniej maly tak sie ulozyl z ucisnal serducho i dlatego ta jedna komora taka mala byla. Ale strachu sie najadlam i wyrzucalam sobie ze bralam dluzej acard niz powinnam. A widzisz tobie kaza brac prawie do konca. Takze co lekarz to inna teoria
 
M dostaje od 1,5 miesiąca fertilmen, a nawyki? Nie pali, od kiedy jesteśmy razem odżywia się zdrowo, bo ja na diecie i nie gotuję dwóch obiadów, sport leży, bo mu kręgosłup padł, a na obcisłe majty nie poradzę. Może gdyby nie moje problemy inaczej bym na to patrzyła. Ale jak moje ciało już kiedyś wyprodukuje w miarę dobre jajo, to niekoniecznie zgramy się z plemniorem. A poza tym zaś mam problemy z bakteriami i chyba czas wrócić do... menopauzy. Wracam w krzaczory, nie będę smucić
Walczcie dziewczyny oby was szczęśliwie zapylało :)
 
M dostaje od 1,5 miesiąca fertilmen, a nawyki? Nie pali, od kiedy jesteśmy razem odżywia się zdrowo, bo ja na diecie i nie gotuję dwóch obiadów, sport leży, bo mu kręgosłup padł, a na obcisłe majty nie poradzę. Może gdyby nie moje problemy inaczej bym na to patrzyła. Ale jak moje ciało już kiedyś wyprodukuje w miarę dobre jajo, to niekoniecznie zgramy się z plemniorem. A poza tym zaś mam problemy z bakteriami i chyba czas wrócić do... menopauzy. Wracam w krzaczory, nie będę smucić
Walczcie dziewczyny oby was szczęśliwie zapylało :)

Moj przed badaniami tez juz brał witaminki i dobrze sie odżywiał.
Jesli wyszła twojemu tez zwiekszona lepkość to moze dlatego sa mniej ruchliwe, wtedy polecam dawać mu tez wiesiołka - tak jak u nas powoduje zwiększenie /rozrzedzenie śluzu, tak samo męskie sluzy rozcieńcza.
Moj gin kazał zmienic FertilMan na Profertil.

Poza tym mówił ze zrobiliśmy badanie w lab ktore robi dla kliniki niepłodności ktora kieruje na invitro wiec mogą naciągać specjalnie wyniki badan.. Nie do końca w taka teorie chce mi sie wierzyć, ale w sumie wszystko jest możliwe..

A zbadaliscie tez pc. przeciwplemnikowe w nasieniu? One tez mogą powodować lepkość przez co zmniejszona ruchliwość.
 
Dzień dobry :)

Witaj takaja :)

Jak dobrze, że dziś piątunio [emoji173] i ostatni dzień pierwszej zmiany w pracy [emoji6] nienawidzę wstawać na 6 do pracy...wogóle nienawidzę rano wstawać [emoji1]

Nie będę tu przez dwa miesiące gadać o staraniach, bo podjęliśmy z mężem decyzję że potrzeba nam przerwy, w związku z czym będę pisać o "du*ie Marynie" [emoji12]

Sus czekam na te Twoje Nifty, żeby potwierdzić że wszystko jest u Twojej dzidzi ok :)

Buziaki dla Wszystkich [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] dobra chyba tyle wystarczy [emoji23]

Ps- Wszystkim Małgosiom, Gośkom i Małgorzatom życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin [emoji253] [emoji253] [emoji253]
 
Hej
Witam.sie w piątkowy u nas chłodniejszy i dosc pochmurny poranek.
Ja jeszcze leżę 15 minut, zaraz obudze Mała i do przedszkola.
Kitki, ja pytałam gina ostatnio o ten acard i powiedział ze odstawiamy 7 dni przed Cc.
Na usg z z serduszkiem wszystko ok było.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
M dostaje od 1,5 miesiąca fertilmen, a nawyki? Nie pali, od kiedy jesteśmy razem odżywia się zdrowo, bo ja na diecie i nie gotuję dwóch obiadów, sport leży, bo mu kręgosłup padł, a na obcisłe majty nie poradzę. Może gdyby nie moje problemy inaczej bym na to patrzyła. Ale jak moje ciało już kiedyś wyprodukuje w miarę dobre jajo, to niekoniecznie zgramy się z plemniorem. A poza tym zaś mam problemy z bakteriami i chyba czas wrócić do... menopauzy. Wracam w krzaczory, nie będę smucić
Walczcie dziewczyny oby was szczęśliwie zapylało :)

Nie smutaj Destino, wychodź z krzaczorów tu do nas. Przytulam Cię bardzoooo mocnooo :wink::wink::wink::):):):)

Dzień dobry Dziewczynki.;)
 
Destino ehh cóż mogę napisać - zawsze piachem w oczy.

U mnie czas przytulanek zresztą jak cały cykl. Nie mogę m odzwyczaić od baraszkowania bo wtedy wyczuje ,że to ten czas i się zblokuje ;). Na monitoring nie mam tu do kogo biegać ,więc mierzę temperaturke to tu to tam heh i tak nic z tego nie wiem. Jajnik mnie piknął ten co nie piknął w tamtym cyklu więc może to już coś. :eek:Chętnie poszłabym do doktorka Przybycienia skonsultować moje wyniki ,ale też terminy odległe. :oops:Pozostajecie mi Wy moje doktoreczki studiujące medycynę na internecie heh:tak:
 
Dobry dzień, oby taki cały bezchmurny jak niebo nad tą częścią Kraka w której mieszkam :):):)

Bardzo dziękuję za wsparcie. Tak niewiele nam się układa, no i ciągle coś, jak pisała Bea, piachem w oczy
Bertha, my też w takiej klinice badamy, ale tam kazał to zrobić Milewicz. Na resztę badań jeszcze czekamy, będą w poniedziałek.
Witaj Takaja, przepraszam, że wczoraj się nie przywitałam. Dziewczyny dużo wiedzą, pomogą, a z czasem sama zostaniesz "doktorem internetowej medycyny" jak Bea świetnie zauważyła :):D
brakuje nam tylko możliwości wypisywania recept ;),
Dziś testuję kolejnego gina. Już brak mi sił na lekarzy i ich komentarze, jednak co zrobić - trzeba iść
 
reklama
Dzień dobry.
Bardzo proszę o trzymanie kciuków-mam dziś lekarza by potwierdzić pozytywny test.
Nic nowego nie napiszę...boję się:( Chyba nawet na USG nie spojrzę:(
 
Do góry