reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
U Ciebie też będzie dobrze :)
Dzwoń po 2 tyg. Ja badanie miałam 25.05 ale Zadzwoniłam dopiero dzisiaj bo się bałam co będzie! Wizyte mam 15.06!

czyli jak robilam 1.06 to 17nasego juz powinni wiedziec?
arluska nie wiem ile mialam ale tak jak pisalam one nie tylko na mrl dzialaja ale na inne czynniki zreszta zobacze w tescie tym co powtarzalam
 
Ciekawe jak tam burczus, cały dzień trzymam kciuki ;)!
Arluska widzę że pytasz o szczepionkach, to ja też po 1 serii, z 0 do 50% ;) i Jestem w ciąży jak narazie najdłuższej do tej pory
Ty też zamierzasz...?
 
Cześć dziewczyny u mnie bez zmian .
Życie toczy się pod wezwaniem
Czekam na Wyniki "..
Brzuch trochę zaczął mi twardnieć ..

Ciekawe jak tam Burczuś ???
Odezwij się ..:)
 
Ja też chciałabym żeby wreszcie się udało ;)
A dodatkowe pisałam z jedną dziewczyna, która szła po mnie na szczepienia i miała koło 80 % to dopiero super... ;)
Susana będzie dobrze ;) ja cały czas w to wierzę.. ;)
 
reklama
Do góry