reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej
Witam.sie w piątkowy u nas chłodniejszy i dosc pochmurny poranek.
Ja jeszcze leżę 15 minut, zaraz obudze Mała i do przedszkola.
Kitki, ja pytałam gina ostatnio o ten acard i powiedział ze odstawiamy 7 dni przed Cc.
Na usg z z serduszkiem wszystko ok było.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
Doris - najwazniejsze ze wszystko ok. A co lekarz to inna opinia. Ja jak lezalam w 30tc na patologii to co obchod to inne zalecenia - jedni kazali odstawic juz acard i clexane. Drudzy tylko acard. To samo z rezonansem z kontrastem - jedni zeby robic w ciazy bo nie szkodzi dziecko. Inni kategorycznie ze nie ze tylko bez kontrastu mozna a jeszcze inni zeby nie robic tylko robic operacje od razu jeszcze z dzieckiem w brzuchu a ich przeciwnicy zeby wyjac dziecko w tym 30tyg ciazy i do inkubatora a mnie wtedy na stol. Lezalam tydzien i bylo tyle skrajnie roznych opinii ze chcialam stamtad uciec bo myslalam ze oszaleje. Takze tak to juz jest ze niby ten sam zawod ta sama specjalizacja a kazdy ma inny plan na pacjenta a jak cos pojdzie nie tak to pewnie kazdy umywalby rece
 
Dzień dobry.
Bardzo proszę o trzymanie kciuków-mam dziś lekarza by potwierdzić pozytywny test.
Nic nowego nie napiszę...boję się:( Chyba nawet na USG nie spojrzę:(

Kochana trzymam mocno z całych sił
Teraz patrzę że jesteśmy po podobnych przejściach...miałaś szczepienia?
Kurcze teraz to już musi być dobrze!!!
 
Hej dziewczyny ja jestem po pobraniu krwi robiłam prolaktyne i LH wyniki we wtorek a tak musze męża przekonać na badanie nasienia na wtorek go zapisałam oby się udało bo faceta ciężko przekonać jest...
Ale Chłodno dzisiaj..
Witam Cię takaja zobaczysz że dobrze trafiłaś każda każda wspiera
 
reklama
Do góry