reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Berii Dubrawski wykrył u mnie przeciwciała przeciwjajnikowe i nic więcej. Dobre jest to, że jest też endokrynologiem więc też kontrolował moją tarczycę.
Moja ciąża od początku jest trudna, dużo stresu, wczoraj i dziś znowu plamienia brązowe, może od USG bo miałam bardzo długo ok pół godz. waginalne więc może to powód, ale nerwy już są.
Jesli chodzi o płeć to na razie siusiaka nie było ale wiadomo, jeszcze może wyrosnąc, chyba Doris u Ciebie też na początku była dziewczynka?

AnieszkaP
Po USG i to tak długim to może tak być że występują plamnienia. Nie martw się na zapas, choć wiem, że łatwo powiedzieć, a trudniej wykonać. Już niedługo maluszek zacznie się ruszać i wtedy będziesz miała mniej stresu.
Ja boję się, że Dubr wytoczy ciężkie działa i każe mi robić tą drugą część badań... Można się zatracić w tych badaniach.
Całe szczęście, że już czuć wiosnę!
 
reklama
Tak się pocieszam, że to po usg choć wcześniej też miałąm plamienia tak bez powodu ale ostatnio tak raz na tydz.mi się zdarzało a teraz dwa dni pod rząd i to trochę wiecej. Długo mi robił to usg bo dzidziuś bardzo się ruszał i uciekał, co Dubr. namierzył serduszko, przybliżył...i już nie ma i tak prawie ze wszystkim, najtrudniej miał złapać przezierność. Taka skręcona ta moja fasolka ;-)
 
Tak się pocieszam, że to po usg choć wcześniej też miałąm plamienia tak bez powodu ale ostatnio tak raz na tydz.mi się zdarzało a teraz dwa dni pod rząd i to trochę wiecej. Długo mi robił to usg bo dzidziuś bardzo się ruszał i uciekał, co Dubr. namierzył serduszko, przybliżył...i już nie ma i tak prawie ze wszystkim, najtrudniej miał złapać przezierność. Taka skręcona ta moja fasolka ;-)
Agnieszka .
Po tak długim usg to może krwawić jak masz skłonność .
Zmierzył ci tą przezierność ?
 
No najwazniejsze, ze dzidzius caly :) a plamienia jak przyszly, tak sobie pojda.

Susana, a jak ty sie czujesz? Nerwy? Maz zasluzyl juz na wiadomosc czy dalej baranieje?
 
reklama
No najwazniejsze, ze dzidzius caly :) a plamienia jak przyszly, tak sobie pojda.

Susana, a jak ty sie czujesz? Nerwy? Maz zasluzyl juz na wiadomosc czy dalej baranieje?
Spałam teraz godzinę
Rano byłam na badaniach tsh .morf .Mąż nadal w" Ciemnogrodzie."
.
 
Do góry