reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Aga piekny dzidziuś, a ma armatke czy dziurke? no i suwaczek się udało wstawić

Hahaha ale się śmiałam choć jeszcze nie mogłam

Bardzo się boje, BARDZO!!! Jest generalnie bez zmian. Brzuszek napiety, czasem szczypie i kuje. Wkładke wciąż mam wilgotną i zastanawiam się czy to lutka, siuśki a może nie daj boże wody... Wieczorami odchodze od zmysłów, a droga daleka, i tak dzień po dniu.
W poniedziałek mam wizyte-już będzie miesiąc od wykrycia szyjki- i ogromnie się stresuje, choć zawsze szłam z nadzieją, że będzie ok.

Rozumiem Twój strach. Dziś już wszystko się uspokoi po tej wizycie :D . Szkoda ,że do mnie takiego podejścia nie ma ;).

Chyba z tymi naszymi maluchami to tak jest. Wczoraj mnie nie było to mały przez noc ciągle wołał pić i dziś siedzimy razem w domu bo wymiotuje :(
 
Hahaha ale się śmiałam choć jeszcze nie mogłam



Rozumiem Twój strach. Dziś już wszystko się uspokoi po tej wizycie :D . Szkoda ,że do mnie takiego podejścia nie ma ;).

Chyba z tymi naszymi maluchami to tak jest. Wczoraj mnie nie było to mały przez noc ciągle wołał pić i dziś siedzimy razem w domu bo wymiotuje :(
Jakiegoś wirusa może ma .
A jak się ty czujesz?
 
Witam nowy Diamencik . Przykro mi z powodu już tak posuniętych starań i porażek. Teraz czeka cię poszukiwanie przyczyn poronień. Miałaś może badany progesteron??Wiem że doktor P daje jakieś drogie żele i dziewczynom się udawało po nich.

Przepraszam ,że się długo nie odzywałam. Tak jak dziewczyny pisały miałam odlot i trwał aż do rana. Głowa mi pękała i nie mogłam patrzeć na światło więc kompa nie uruchamiałam.Głowa nadal mnie boli ale nie tak jak wczoraj. Brzuch też ,lekarz nie należy do delikatnych i pewnie wnętrze mi nieźle potermosił.
Po zabiegu lekarz przyszedł do mnie na sale i poinformował mnie o przegrodzie na 3/4 macicy hmmm zastanawia mnie to strasznie czy odrosła ? Skąd ona sie pokazała w takim rozmiarze??Zanim poszłam na usunięcie w 2010 r też miałam jej taką długość. Może doktorka wcale jej nie nacinała? Mam za 2 tyg iść do niego na wizytę (płatną ehh jak ja tego nie lubie) i po miesiączce na laparoskopię i usunięcie tej przegrody.

Powiem Wam ,że plusem wydania kasy na prywatną wizytę ,jest to ,że ja byłam przyjęta jako 5 na zabieg ,a poszłam pierwsza. Byłam już na chodzie kiedy inne czekały było ich aż 15 wczoraj.

Plan mam jeszcze taki ,że może jutro udam się do archiwum szpitala o wydanie papierów z tamtego zabiegu bo coś mi tu śmierdzi.Może po tej laparoskopii też sie okaże ,że nic nie ruszą bo się okaże dwurożna?? Tego się boję .
 
Berii Dubrawski wykrył u mnie przeciwciała przeciwjajnikowe i nic więcej. Dobre jest to, że jest też endokrynologiem więc też kontrolował moją tarczycę.
Moja ciąża od początku jest trudna, dużo stresu, wczoraj i dziś znowu plamienia brązowe, może od USG bo miałam bardzo długo ok pół godz. waginalne więc może to powód, ale nerwy już są.
Jesli chodzi o płeć to na razie siusiaka nie było ale wiadomo, jeszcze może wyrosnąc, chyba Doris u Ciebie też na początku była dziewczynka?
 
Berii Dubrawski wykrył u mnie przeciwciała przeciwjajnikowe i nic więcej. Dobre jest to, że jest też endokrynologiem więc też kontrolował moją tarczycę.
Moja ciąża od początku jest trudna, dużo stresu, wczoraj i dziś znowu plamienia brązowe, może od USG bo miałam bardzo długo ok pół godz. waginalne więc może to powód, ale nerwy już są.
Jesli chodzi o płeć to na razie siusiaka nie było ale wiadomo, jeszcze może wyrosnąc, chyba Doris u Ciebie też na początku była dziewczynka?
Agnieszka
Te plamienia napewno po usg .
Ja po pobraniu cytologiinteż plamiłam
Tak może być
 
reklama
Fondie, oooo, ale znalazlas!

Susana, probuj jeszcze tam. A jresli nie uda Ci sie skonsultowav z lekarzem to jaka decyzja? Bierzesz jutro ten wlew?

Bea, o kurcze, zeby odrosla i to w calosci??? Dziwne... Sprawdz co jest w papierach. Jakby Cie oszukali to juz bylby szczyt wszystkiego... Wspolczuje, ze tak kiepsko znioslas ten zabieg.

Agnieszka, np ush tak mozre byc, alre nic dziwnego, ze sie denerwujesz. Odpoczywaj.
 
Do góry