reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beri, kiedy Ty masz wizyte u Dubra i sie cos wyjasni? Bo sie zgubilam.
Arda, byłam u Dubra z 2 tygodnie temu. Dostałam zalecenia do zrobienia kilku badań, a wcześniejsze uznał. Mam zrobić:
- ANA2, A0A, APLA,
- kariotypy
- histeroskopia
- + cały zestaw krzeliwości w Instytucie na Ghandi
- nasienie i i niego dwa usg w różnych momentach cyklu.

Mam przyjść z wynikami, ale wcześniej w 2-4 dc mam przyjść do niego na USG. To będzie za około dwa tygodnie. Ale jakieś konkrety pewnie najwcześniej usłyszę jak wrócę z kompletem badań po 6 maja, bo wtedy mam termin zrobienia histeroskopii. Już teraz wyszło mi ANA2, które leczy się sterydem, więc zielone światło, które dała mi p. Jerzak na ciażę mogło świecić bardzo krótko....
 
reklama
Hejka :)
Moja @ powoli się rozkręca ;)

Strawbelka to dziś jest ten dzień [emoji2]

Suska powiedz mu wprost, żeby się nie dąsał, bo ciężarnych się nie wku*wia [emoji23]
 
Hejka :)
Moja @ powoli się rozkręca ;)

Strawbelka to dziś jest ten dzień
emoji2.png


Suska powiedz mu wprost, żeby się nie dąsał, bo ciężarnych się nie wku*wia
emoji23.png
On jeszcze nic nie wie
 
Właśnie rozmawiałam z moją ginką .
Będzie dzwonić do Janosz i się konsultować .
Ciekawe czy odbierze tel .
 
Hej
Nadrobiłam, poczytałam co u Was, złożyłam tonę ciuchów z prania, teściowa ogląda 3 serial w tv, byłam już na zakupach i zaraz jadę po Małą do przedszkola - i jak tu odpoczywać????

Sus, Ty jeszcze moim zdaniem nic mu nie przekazuj, poczekaj do serduszka - ja tak myślę - dasz radę?

Witam Resztę Dziewcząt!
 
Hej
Nadrobiłam, poczytałam co u Was, złożyłam tonę ciuchów z prania, teściowa ogląda 3 serial w tv, byłam już na zakupach i zaraz jadę po Małą do przedszkola - i jak tu odpoczywać????

Sus, Ty jeszcze moim zdaniem nic mu nie przekazuj, poczekaj do serduszka - ja tak myślę - dasz radę?

Witam Resztę Dziewcząt!
Doris
Ja właśnie dlatego nie dążę do rozejmu żeby mu nic narazie nie
chlapnąć .Wytrzymam ile się da .
Widzę że się szykuje na wyjazd na ryby .Pojedzie pewnie na 3 dni .
Tym lepiej będę mieć pare dni dla siebie .
 
reklama
Do góry